Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
<<  1    2  >>
Autori: Subjekti: Nėnshkrimet e Peticionit per Njohjen
Anton Ashta

Postuar mė 11-6-2003 nė 09:09 Edit Post Reply With Quote
Nėnshkrimet e Peticionit per Njohjen

Un

Anton Ashta,

nënshkruaj me vullnetin tim te lirë Peticionin.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Tali

Postuar mė 11-6-2003 nė 17:23 Edit Post Reply With Quote
Pajtohem plotėsisht me kėtė nėnshkrim mė poshtė

Alistar Ramadani

Duaje Shqipërinë ashtu siç më do nënën!(Nëna ime)

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
Tali

Postuar mė 12-6-2003 nė 18:50 Edit Post Reply With Quote
Peticion i ēuditshėm apo...!!!

Ky peticion i duket dikujt i çuditshëm! Për kundrazi mua më duket shumë me vend dhe me vlerë, sepse është koha e fundit shqiptarët të kuptojnë që komunikimi nëpërmjet rrjetit elektronik (internetit) jo që është luks por domosdoshmëri kohe.

Shumë shqiptarë si duket ende nuk ia dinë vlerën !

Duaje Shqipërinë ashtu siç më do nënën!(Nëna ime)

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
Blerim Vokshi

Postuar mė 12-6-2003 nė 22:16 Edit Post Reply With Quote
Dhe un BLERIM VOKSHI nenshkruaj ket Peticion.
View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
MEHMEDALI

Postuar mė 13-6-2003 nė 07:22 Edit Post Reply With Quote
Mehmedali Jashari
View User's Profile View All Posts By User U2U Member
AGRON RUMI

Postuar mė 14-6-2003 nė 01:17 Edit Post Reply With Quote
Une AGRON RUMI nenshkruaj kete peticion.
View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
DARDAN PEJA

Postuar mė 14-6-2003 nė 01:20 Edit Post Reply With Quote
Zoti na ruajt nga antishqiptaret roze.Edhe une,DARDAN PEJA neshkruaj peticionin per pavarsine e Kosoves.
View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Valter bejkova

Postuar mė 14-6-2003 nė 01:24 Edit Post Reply With Quote
Pa Kosove nuk ka Shqiperi,pa Shqiperi nuk ka Kosove.Valter bejkova neshkruan peticionin.
View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Pecija

Postuar mė 14-6-2003 nė 04:40 Edit Post Reply With Quote
Une Ibrahim Jusufi me vullnet nenshkruaj peticionin.
View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Besim Krasniqi

Postuar mė 14-6-2003 nė 07:57 Edit Post Reply With Quote
Natyrisht, edhe unë vendos nënshkrimin tim për PAVARËSINË E KOSOVËS.

I mjerë është ai shqiptar që nuk nënshkruan dot për pavarësinë e Kosovës!.

Besim KRASNIQI, publicist


View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Ago Basha

Postuar mė 14-6-2003 nė 09:06 Edit Post Reply With Quote
Ago Basha
View User's Profile E-Mail User Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member This User Has MSN Messenger
burimuji

Postuar mė 14-6-2003 nė 11:53 Edit Post Reply With Quote
Halil Kraja
View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
nikė palkola

Postuar mė 14-6-2003 nė 23:54 Edit Post Reply With Quote
nikë palkola

Ini dhe përhapni Dashuri!
\"Ti Shqipëri më ep nderë,më ep emrin shqipëtar\"!...

\"Mos pyesni ç\'ka bërë Atdheu për ju, pyesni ç\'keni bërë ju për Atdheun\"!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member This User Has MSN Messenger   nik%EB+palkola 's ICQ status
dilaver

Postuar mė 19-6-2003 nė 22:03 Edit Post Reply With Quote
Edhe unë pajtohem dhe nenshkruaj.
View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
Lekė Rezniqi

Postuar mė 29-6-2003 nė 16:30 Edit Post Reply With Quote
Edhe unë, Lekë Rezniqi, nënshkruaj dhe përkrah në çdo formë ëndrrën tonë nisur, ndarjen përfundimtare nga sllavizmi.

PËR PAVARËSINË E KOSOVËS, Lekë Rezniqi - Prishtinë

View User's Profile View All Posts By User U2U Member
olssys

Postuar mė 24-7-2003 nė 19:57 Edit Post Reply With Quote
Une Ols KABASHI me vullnetin tim te plote dhe te lire nenshkruaj kete peticion.
RROFTE SHQIPNIA ETNIKE

Shkoder

View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Gezim Selimi

Postuar mė 30-9-2003 nė 21:37 Edit Post Reply With Quote
peticion

un Gezim Selimi me vetedije te plote dhe me deshire te madhe e nenshkruaj kete peticion
View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 3-10-2003 nė 13:38 Edit Post Reply With Quote
Ju falenderoj te gjitheve deri tani.

Nuk jemi shume, cuditerisht.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
drejtesia

Postuar mė 6-10-2003 nė 19:47 Edit Post Reply With Quote
Un Mergim Hasanaj nenshkruaj ket peticion me plot deshir qe ta kemi nje kosov sa ma demokratike,pa kriminel.
View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Arber Pashtriku

Postuar mė 18-10-2003 nė 18:30 Edit Post Reply With Quote
Nuk e kuptoj se kujt i drejtohet ky peticion por megjithate dua te ju kujtoj qe pavaresia e Kosoves eshte shpallur ne Korrik te vitit 1990 me shumice votash(114 deputete) nga Kuvendi i Republikes se Kosoves.
Bota duhet qe sot vetem formalisht te njohe kete pavaresi.

View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 18-10-2003 nė 20:07 Edit Post Reply With Quote
Ju lutem lexoni:

http://www.edsh.org/diskutime/viewthread.php?tid=2068

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
beqari002

Postuar mė 18-10-2003 nė 21:05 Edit Post Reply With Quote
I bashkangjitem mednimit te drejt dhe ne cdo aspekt perkrahe kete peticion per pavaresine e Kosoves
---------------------------------
Oj sharki e lehte si era , a ka ardhur ne Shqiperi pranvera?

Beqari

View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Shpetim Berisha

Postuar mė 2-11-2003 nė 16:33 Edit Post Reply With Quote
Pershendetje

edhe une e nenshkruaj kete pericion i cili eshte me vende


duaje atedheun me shume se jeten se pa atedhe nuk ke jete
View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member This User Has MSN Messenger
legalisti70

Postuar mė 6-1-2004 nė 22:33 Edit Post Reply With Quote
Edhe une legalisti70 e nenshkruaj kete peticion per pavaresine e Kosoves, por me idene qe ne te ardhmen te behemi nji shtet bashke me Kosoven e dalengadale te krijojme SHQIPNINE ETNIKE.
View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Kastrioti

Postuar mė 7-1-2004 nė 21:59 Edit Post Reply With Quote
Per pavarsine e kosoves!

Une Kastriot Konda,nenshkruaj peticionin per njohjen e pavarsis se Kosoves,nje kohesisht pershendes Iniciatorin per kete qeshtje sublime!!vive la fratérnité albanaise.
View User's Profile View All Posts By User U2U Member
<<  1    2  >>
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.6361811 sekonda, 52 pyetje