Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Statisikat
Nė Kuvend-eDSH, janė:
21229 mesazhe
2787 tema
33 forume (33 aktivė)
23727 anėtarė

5 temat mė tė shikuara:
A ka vend ne ket forum te "djatht" nji komuniste ?(592090 )
Abdi Baleta(360043 )
Ēėshtja e Pronės(171859 )
GRAMATIKA E KRAHASUAR E GJUHES SHQIPE E NDRE MJEDES (VITI 1900)(157508 )
RSH nuk eshte shtet!(119046 )


5 temat mė tė pėrgjigjura:
Rreziku Islamist(474 )
Lėvizja pėr Zhvillim Kombėtar(456 )
PD(422 )
Partia Balli Kombetar(420 )
Sali Berisha, kryetari i PD(381 )


5 Temat mė tė fundit:
nike shoes outlet( 5-3-2015 07:24)
cheap coach handbags cultural phenomenon( 13-1-2015 07:12)
coach purses outlet natural appetite( 25-12-2014 03:13)
beauty truly cheap coach handbags( 5-12-2014 08:00)
cheap coach handbags teacher induction( 17-11-2014 09:01)


Forumi mė i publikuar ėshtė eDjathta Shqiptare me 6686 mesazhe dhe 343 tema

Mesataret:
0.77 mesazhe pėr anėtar
656.42 mesazhe pėr forum
6.61 pėrgjigje pėr temė
3.67 mesazhe pėr ditė
4.10 anėtarė tė rinj pėr ditė
1.14% tė postuar nga anėtarėt.


Anėtari i ditės ėshtė me No mesazhe
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.2431829 sekonda, 24 pyetje