Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Emri i pėrdoruesit: Ora:
Vizitor 21:15
Vizitor 21:15 Statusi i Kosoves
Vizitor 21:15
Vizitor 21:15
Vizitor 21:15
Vizitor 21:15
Vizitor 21:15
Vizitor 21:14 A duhet te ekzistoje partia demokristiane ?
Vizitor 21:14 A duhet te ekzistoje partia demokristiane ?
Vizitor 21:14
Vizitor 21:14 Bazė Amerikane nė Shqipėri
Vizitor 21:13
Vizitor 21:13 Kombi sot
Vizitor 21:13 Mafia shqiptare
Vizitor 21:13
Vizitor 21:13 RSH nuk eshte shtet!
Vizitor 21:13
Vizitor 21:12
Vizitor 21:12
Vizitor 21:12
Vizitor 21:12
Vizitor 21:12
Vizitor 21:11
Vizitor 21:11
Vizitor 21:11
Vizitor 21:11
Vizitor 21:11
Vizitor 21:11 Shqiperia sot...
Vizitor 21:10
Vizitor 21:10
Vizitor 21:09
Vizitor 21:08
Vizitor 21:08 RSH nuk eshte shtet!
Vizitor 21:08
Vizitor 21:08
Vizitor 21:07 Miladini e zgjodhi Enverin nė krye tė PKSH
Vizitor 21:07 Arsimi dhe Shkenca
Vizitor 21:06
Vizitor 21:06
Vizitor 21:06 Përballja e krimeve komuniste në Atdhe
Vizitor 21:05
Vizitor 21:05
Vizitor 21:05
Vizitor 21:05
Vizitor 21:05 What is So Charming About Pandora Charms?
Vizitor 21:04
Vizitor 21:03
Vizitor 21:03
Vizitor 21:02
Vizitor 21:02
Vizitor 21:01
Vizitor 21:00
Vizitor 20:59
Vizitor 20:59
Vizitor 20:56
Vizitor 20:54
Vizitor 20:54 Diaspora Shqiptare
Vizitor 20:54
Vizitor 20:53 Si do te zgjidhim krizen energjitike?
Vizitor 20:53
Vizitor 20:53
Vizitor 20:52
Vizitor 20:52
Vizitor 20:52
Vizitor 20:51 Vetvrasja
Vizitor 20:51
Vizitor 20:50
Vizitor 20:50 Katastrofė ekologjike
Vizitor 20:49 Zhgėnjimi shqiptar
Vizitor 20:49
Vizitor 20:48
Vizitor 20:47
Vizitor 20:47 Louis Vuitton Sunglasses Outlet ralph lauren polo there
Vizitor 20:45
Vizitor 20:44 Fatmir Mediu
Vizitor 20:44 Firmosin 40 deputetė: Kosova, e pavarur
Vizitor 20:42
Vizitor 20:42
Vizitor 20:42
Vizitor 20:41
Vizitor 20:41 Shqiperia sot...
Vizitor 20:41 Nderroi jete Presidenti i Kosoves
Vizitor 20:41
Vizitor 20:40 DIASPORA SHQIPTARE KĖRKON NDIHMĖN E INSTITUCIONEVE TĖ KOSOVĖS!
Vizitor 20:37
Vizitor 20:37 Deshmite e njerezve te thjeshte
Vizitor 20:36
Vizitor 20:36
Vizitor 20:36
Vizitor 20:36
Vizitor 20:35
Vizitor 20:35
Vizitor 20:35
Vizitor 20:35
Vizitor 20:35
Vizitor 20:34 Tom Ridge
Vizitor 20:34 Opanga ne Goje dhe Indiferentizmi
Vizitor 20:29
Vizitor 20:29
Vizitor 20:28
Vizitor 20:27
Vizitor 20:26
Vizitor 20:26
Vizitor 20:25
Vizitor 20:24
Vizitor 20:23
Vizitor 20:23
Vizitor 20:23 Shqipėria dhe Europa
Vizitor 20:23 Zhvillimet ne Shqiperi, shkaku dhe pasojat!
Vizitor 20:22
Vizitor 20:22
Vizitor 20:22 Gjeopolitika
Vizitor 20:22 Katyn
Vizitor 20:21
Vizitor 20:21
Vizitor 20:19
Vizitor 20:19 Vizitor 20:19
Vizitor 20:17
Vizitor 20:16
Vizitor 20:15 Gjon Pali i Dyte
Vizitor 20:15
Vizitor 20:14 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 20:14
Vizitor 20:14
Vizitor 20:14
Vizitor 20:13
Vizitor 20:13
Vizitor 20:10
Vizitor 20:10
Vizitor 20:10
Vizitor 20:09
Vizitor 20:09 Deshmite e njerezve te thjeshte
Vizitor 20:07
Vizitor 20:07
Vizitor 20:06
Vizitor 20:05
Vizitor 20:04
Vizitor 20:04
Vizitor 20:04
Vizitor 20:03 GAZETA "MBRO VETEN SE PER SHTETIN KE MBARU PUNE"
Vizitor 20:01 Dėmshpėrblim apo shpėrblim i dėmshėm
Vizitor 19:59
Vizitor 19:59
Vizitor 19:58
Vizitor 19:56
Vizitor 19:54
Vizitor 19:54
Vizitor 19:54
Vizitor 19:54
Vizitor 19:51
Vizitor 19:51 Zhgėnjimi shqiptar
Vizitor 19:49
Vizitor 19:48
Vizitor 19:44 Firmat importuese tė hidrokarbureve
Vizitor 19:42 Riciklimi dhe Grahmat e Fundit Komunist
Vizitor 19:41
Vizitor 19:40 Gjuha Shqipe
Vizitor 19:40
Vizitor 19:39
Vizitor 19:37 Gjėma e komunizmit nė Shqipėri
Vizitor 19:37
Vizitor 19:37
Vizitor 19:35 Nezir Hamdi Kabashi
Vizitor 19:35
Vizitor 19:35 A e dini se
Vizitor 19:34
Vizitor 19:31 Gabimi me i madh i Berishes
Vizitor 19:31
Vizitor 19:30
Vizitor 19:29
Vizitor 19:29
Vizitor 19:28
Vizitor 19:27
Vizitor 19:26
Vizitor 19:26
Vizitor 19:24
Vizitor 19:22
Vizitor 19:22 Kush jane me te pasurit ne RSH?
Vizitor 19:22
Vizitor 19:19 wholesale gucci shoes new materials
Vizitor 19:19
Vizitor 19:18
Vizitor 19:17
Vizitor 19:16 Pasojat e komunizmit
Vizitor 19:16
Vizitor 19:12
Vizitor 19:12
Vizitor 19:12
Vizitor 19:12
Vizitor 19:11
Vizitor 19:10
Vizitor 19:10
Vizitor 19:09
Vizitor 19:09
Vizitor 19:09
Vizitor 19:09
Vizitor 19:03
Vizitor 19:02 Kombi sot
Vizitor 19:02
Vizitor 19:02
Vizitor 19:01
Vizitor 19:01 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 19:01
Vizitor 18:58
Vizitor 18:58
Vizitor 18:57 Premtimet dhe realizimet e tyre nga qeveria e Berishes
Vizitor 18:57
Vizitor 18:55
Vizitor 18:55 Kush jane me te pasurit ne RSH?
Vizitor 18:53
Vizitor 18:53
Vizitor 18:52
Vizitor 18:51 Njerzit dhe shtazėt
Vizitor 18:51
Vizitor 18:50
Vizitor 18:50
Vizitor 18:46
Vizitor 18:46
Vizitor 18:45
Vizitor 18:45 E djathta, a ekziston?
Vizitor 18:42
Vizitor 18:42
Vizitor 18:39
Vizitor 18:38
Vizitor 18:37 Zgjedhjet e 26 Tetorit ne Kosove
Vizitor 18:37 Rreziku Islamist
Vizitor 18:37 Zhduket kryetari i PD Has, Behar Kastrati
Vizitor 18:36
Vizitor 18:35 anderen Nike Kostenlose Familienangehörige
Vizitor 18:33
Vizitor 18:33
Vizitor 18:32 Partia Balli Kombetar
Vizitor 18:31
Vizitor 18:29
Vizitor 18:27 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 18:25
Vizitor 18:24
Vizitor 18:24
Vizitor 18:24
Vizitor 18:22 Diaspora ne pasqyre-Frederik Ndoci
Vizitor 18:22 cheap gucci shoes social activities
Vizitor 18:21
Vizitor 18:21 Jugosllavia zėvėndėsohet me njė shtet tė ri: Serbia dhe Mali i Zi
Vizitor 18:20
Vizitor 18:20
Vizitor 18:20
Vizitor 18:19
Vizitor 18:19 Si do te zgjidhim krizen energjitike?
Vizitor 18:18
Vizitor 18:17
Vizitor 18:17
Vizitor 18:16
Vizitor 18:15
Vizitor 18:14
Vizitor 18:13
Vizitor 18:11
Vizitor 18:11 Infrastruktura ne RSH
Vizitor 18:08
Vizitor 18:06
Vizitor 18:06
Vizitor 18:06 Aktualitete Ndërkombëtare
Vizitor 18:02 Projekti: Bergamo-Tiranė
Vizitor 18:02
Vizitor 18:01
Vizitor 18:01
Vizitor 17:58
Vizitor 17:58
Vizitor 17:56
Vizitor 17:55
Vizitor 17:55
Vizitor 17:51
Vizitor 17:50
Vizitor 17:47
Vizitor 17:46
Vizitor 17:43 Vjedhja e prones, metoda e "tmerrshme"
Vizitor 17:39 TE VERTETAT E 1997
Vizitor 17:37
Vizitor 17:26 Krijimi i nje te djathte te vertete?
Vizitor 17:15
Vizitor 17:07
Vizitor 17:07
Vizitor 17:07
Vizitor 17:05 Statusi i Kosoves
Vizitor 17:05 EKSPANSIONI GREK NĖ SHQIPĖRI
Vizitor 17:02 Selami, Ky "Meteor" qe Shuhet Shpejt
Vizitor 17:02
Vizitor 17:01 Vizitor 16:57 Sigurimi dhe e djathta shqiptare
Vizitor 16:54 Te ndalohet hyrja e ushtrise greke ne Shqiperi
Vizitor 16:54 Te ndalohet hyrja e ushtrise greke ne Shqiperi
Vizitor 16:54 Te ndalohet hyrja e ushtrise greke ne Shqiperi
Vizitor 16:54 Te ndalohet hyrja e ushtrise greke ne Shqiperi
Vizitor 16:52 CILI ESHTE ING. AVNI HOXHA
Vizitor 16:40
Vizitor 16:34 nike shoes outlet
Vizitor 16:34 Kombi sot
Vizitor 16:33 Kanuni i Lekė Dukagjinit si fjalė e urtė e princit tė fundit tė derės sė Dukagjinėve
Vizitor 16:26 Kombi sot
Vizitor 16:16 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 16:14
Vizitor 16:12
Vizitor 16:10 SIMEON SAKSKOBURGGOTSKI
Vizitor 16:09 ESSE PER DIKTATUREN KOMUNISTE
Vizitor 16:01 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 15:46 Vizitor 15:44
Vizitor 15:44 ARTi
Vizitor 15:41
Vizitor 15:39 Kush jane me te pasurit ne RSH?
Vizitor 15:37 Privatizimi ne Kosove
Vizitor 15:36 KRYENGRITJA E 10 QERSHORIT 1924
Vizitor 15:35
Vizitor 15:34 Mafia shqiptare
Vizitor 15:31
Vizitor 15:26
Vizitor 15:18
Vizitor 15:18
Vizitor 15:18
Vizitor 15:08
Vizitor 15:07
Vizitor 15:00
Vizitor 14:47 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 14:47 Ceshtja "Klosi"
Vizitor 14:38 Kanuni i Lekė Dukagjinit si fjalė e urtė e princit tė fundit tė derės sė Dukagjinėve
Vizitor 14:37
Vizitor 14:34
Vizitor 14:32
Vizitor 14:28
Vizitor 14:28
Vizitor 14:19 Katastrofė ekologjike
Vizitor 14:16 Within Detroit used the particular TS Commander LT
Vizitor 14:16
Vizitor 14:15 Sherbimi Sekret - kolona vertebrale ... ????
Vizitor 14:03
Vizitor 14:02
Vizitor 13:57 Mjerimi i te djathteve
Vizitor 13:56 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 13:53
Vizitor 13:52 Il Caso Albania - Miti identitari
Vizitor 13:50
Vizitor 13:46 PAVARESIA
Vizitor 13:40 Mafia shqiptare
Vizitor 13:39 Tirana
Vizitor 13:36 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 13:34 Nene Tereza
Vizitor 13:16
Vizitor 13:15
Vizitor 13:05 Ēėshtja Ēame
Vizitor 13:04 Sa kohe do te zgjase cmenduria e politikes shqiptare?
Vizitor 13:03 Ku je? Ku jam? Ndihmoni njëri-tjetrin
Vizitor 13:00 EKSKLUZIVE: DĖSHMI TĖ REJA PĖR KRIMET ME MOTIVE POLITIKE NĖ KOSOVĖ
Vizitor 12:50 Lidhjet e Krimit me Politiken
Vizitor 12:49
Vizitor 12:48 Përballja e krimeve komuniste në Atdhe
Vizitor 12:39 /diskutime/
Vizitor 12:37 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 12:31 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 12:30
Vizitor 12:25 Il Caso Albania - Miti identitari
Vizitor 12:18 Statusi i Kosoves
Vizitor 12:17 Monopoli - dominant ne ekonomine shqiptare
Vizitor 12:01
Vizitor 11:59 Krimi ne RSH
Vizitor 11:56
Vizitor 11:55 Statusi i Kosoves
Vizitor 11:50 Tirana
Vizitor 11:48
Vizitor 11:35 Habija kulturore
Vizitor 11:28 Kompania 4000
Vizitor 11:22 Lėvizja pėr Zhvillim Kombėtar
Vizitor 11:19
Vizitor 11:19 ARTi
Vizitor 11:16 Mustafa Kėrēuku ka mbuluar vjedhjet marramendėse nė Institutin e Integrimit tė tė Pėrndjekurve Polit
Vizitor 11:15
Vizitor 11:14 Gage
Vizitor 11:12
Vizitor 11:10
Vizitor 11:09
Vizitor 11:07
Vizitor 11:07
Vizitor 11:05
Vizitor 11:04
Vizitor 11:00
Vizitor 10:59
Vizitor 10:58 Petrolifera Italo Albanese
Vizitor 10:57
Vizitor 10:56
Vizitor 10:53
Vizitor 10:51
Vizitor 10:50
Vizitor 10:47
Vizitor 10:44 CILI ESHTE ING. AVNI HOXHA
Vizitor 10:42
Vizitor 10:41
Vizitor 10:40
Vizitor 10:40
Vizitor 10:38
Vizitor 10:37
Vizitor 10:37 Autoqefale, E Pavarur, ose Kisha Ortodokse e Amerikes
Vizitor 10:36
Vizitor 10:34
Vizitor 10:34
Vizitor 10:34
Vizitor 10:33
Vizitor 10:33
Vizitor 10:32
Vizitor 10:29 Branko Merxhani
Vizitor 10:28
Vizitor 10:23 Masakra e 26 shkurtit 1951
Vizitor 10:23 GRAMATIKA E KRAHASUAR E GJUHES SHQIPE E NDRE MJEDES (VITI 1900)
Vizitor 10:21
Vizitor 10:20 Hapet univesiteti grek nė Shqipėri (Gjirokaster)
Vizitor 10:18 Si vjen Bashkimi ynë?
Vizitor 10:18
Vizitor 10:18
Vizitor 10:12
Vizitor 10:12
Vizitor 10:08
Vizitor 10:02
Vizitor 10:01 Ralph Lauren Shoes ralph lauren polo there's a slight
Vizitor 09:57 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 09:57
Vizitor 09:56 Louis Vuitton Outlet We believe the above factors will continue
Vizitor 09:53 Primo Shllaku: Letėrsia ma e mirė shqipe ka ardhė prej gegnishtes
Vizitor 09:51
Vizitor 09:51
Vizitor 09:50
Vizitor 09:46
Vizitor 09:44
Vizitor 09:41 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 09:40 CILI ESHTE ING. AVNI HOXHA
Vizitor 09:39
Vizitor 09:39
Vizitor 09:38
Vizitor 09:37
Vizitor 09:36
Vizitor 09:36 Shqiperia sot...
Vizitor 09:33 PD
Vizitor 09:32
Vizitor 09:31 Kosovarėt drejt Kukėsit, marshimi i katėrt nė paqe
Vizitor 09:30
Vizitor 09:29
Vizitor 09:28
Vizitor 09:27
Vizitor 09:26
Vizitor 09:26
Vizitor 09:25 Familja shqiptare Kuprili
Vizitor 09:25
Vizitor 09:10
Vizitor 09:10 PD
Vizitor 09:10
Vizitor 09:10
Vizitor 09:09
Vizitor 09:09
Vizitor 09:09
Vizitor 09:08
Vizitor 09:07 Fatmir Mediu
Vizitor 09:07
Vizitor 09:06
Vizitor 09:05
Vizitor 08:58
Vizitor 08:57 RSH nuk eshte shtet!
Vizitor 08:54 Kroacia
Vizitor 08:51 Mitrovica
Vizitor 08:47
Vizitor 08:47
Vizitor 08:46
Vizitor 08:41
Vizitor 08:39
Vizitor 08:39
Vizitor 08:38
Vizitor 08:37
Vizitor 08:33
Vizitor 08:32
Vizitor 08:31
Vizitor 08:26 Siguria Ne Mesdheun Lindor
Vizitor 08:18
Vizitor 08:14
Vizitor 08:13
Vizitor 08:12
Vizitor 08:12 Statusi i Kosoves
Vizitor 08:11 S.O.B.DIPLOMACY
Vizitor 08:10
Vizitor 08:10
Vizitor 08:10 Kroacia
Vizitor 08:02
Vizitor 08:01
Vizitor 08:01
Vizitor 07:57
Vizitor 07:55
Vizitor 07:53
Vizitor 07:53 Ballkanin nuk e rezikon Shqipėria etnike por Bizanti Greko - Sėrb
Vizitor 07:53
Vizitor 07:52 CILI ESHTE ING. AVNI HOXHA
Vizitor 07:52
Vizitor 07:52
Vizitor 07:52 Gjeopolitika
Vizitor 07:51 Si u shkatėrruan firmat qė tė majmeshin qeverisėsit
Vizitor 07:51
Vizitor 07:48
Vizitor 07:41
Vizitor 07:40
Vizitor 07:39
Vizitor 07:36
Vizitor 07:35
Vizitor 07:35 Ne Shqiperine e varfer mbizoterojne Mercedezat
Vizitor 07:34
Vizitor 07:34 RSH nuk eshte shtet!
Vizitor 07:32
Vizitor 07:32
Vizitor 07:31
Vizitor 07:29
Vizitor 07:28 Tom Ridge
Vizitor 07:28 Diaspora sot
Vizitor 07:24
Vizitor 07:23
Vizitor 07:23
Vizitor 07:18
Vizitor 07:16
Vizitor 07:13 Ardhmėria e Kosovės: interes i grupacioneve politike apo interes nacional?
Vizitor 07:08 Rreziku Islamist
Vizitor 07:06
Vizitor 07:06
Vizitor 07:03
Vizitor 07:02
Vizitor 07:01
Vizitor 06:58 Jepni doreheqjen zonja dhe zoterinj
Vizitor 06:54
Vizitor 06:40
Vizitor 06:38
Vizitor 06:31
Vizitor 06:30
Vizitor 06:28
Vizitor 06:26
Vizitor 06:13
Vizitor 06:09
Vizitor 06:05
Vizitor 05:59
Vizitor 05:58
Vizitor 05:48 Ceshtja "Klosi"
Vizitor 05:46 Europa Juglindore
Vizitor 05:44
Vizitor 05:44
Vizitor 05:39
Vizitor 05:39
Vizitor 05:09
Vizitor 05:02 LIDHJA QYTETARE SHQIPTARO AMERIKANE
Vizitor 04:57
Vizitor 04:53
Vizitor 04:51
Vizitor 04:50
Vizitor 04:46
Vizitor 04:38
Vizitor 04:37 /diskutime/
Vizitor 04:37 /diskutime/
Vizitor 04:37 /diskutime/
Vizitor 04:35
Vizitor 04:28
Vizitor 04:27
Vizitor 04:24
Vizitor 04:12
Vizitor 04:10 CILI ESHTE ING. AVNI HOXHA
Vizitor 04:08
Vizitor 04:07
Vizitor 03:58
Vizitor 03:58
Vizitor 03:57
Vizitor 03:47
Vizitor 03:45
Vizitor 03:45
Vizitor 03:41 UNMIK
Vizitor 03:41
Vizitor 03:41
Vizitor 03:34
Vizitor 03:33 UNMIK
Vizitor 03:31
Vizitor 03:30
Vizitor 03:25
Vizitor 03:23
Vizitor 03:20
Vizitor 03:19
Vizitor 03:19 Arti dhe dita e flamurit
Vizitor 03:19 Arti,Kultura dhe Letërsia
Vizitor 03:19
Vizitor 03:19
Vizitor 03:19 Veprimtari dhe Projekte
Vizitor 03:19
Vizitor 03:19 E Djathta
Vizitor 03:19
Vizitor 03:19
Vizitor 03:18 Historia e Shqipërisë
Vizitor 03:18 Etapat e ndertimit europian
Vizitor 03:16
Vizitor 03:08
Vizitor 03:05 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 03:01 Kreditė pėr biznes, ja kushtet qė ofrojnė bankat
Vizitor 02:48 Zgjedhje 2005
Vizitor 02:46
Vizitor 02:46
Vizitor 02:46
Vizitor 02:41
Vizitor 02:38 RSH nuk eshte shtet!
Vizitor 02:36
Vizitor 02:36
Vizitor 02:36 Antonio Bellusci
Vizitor 02:30
Vizitor 02:28
Vizitor 02:22 E drejta pėr alarm
Vizitor 02:20
Vizitor 02:16
Vizitor 02:15
Vizitor 02:10
Vizitor 02:09 /diskutime/viewthread.php?idt=%20AND%20ascii
Vizitor 02:05
Vizitor 02:04
Vizitor 01:59 Which purpose they're buying their Nike air max Shoes
Vizitor 01:59 Fatos Nano
Vizitor 01:54
Vizitor 01:46
Vizitor 01:43
Vizitor 01:41
Vizitor 01:32
Vizitor 01:29 Sekretari i Majkos ne milionat e tenderave
Vizitor 01:28 Ekrem Bardha dhe komunistet
Vizitor 01:21 Zyrtarizim i Nderhyrjes Greke Prej Berishes Opozitar
Vizitor 01:10
Vizitor 01:10
Vizitor 01:10
Vizitor 01:10
Vizitor 01:10 Birra, festa, komente, propozim
Vizitor 01:10
Vizitor 01:10 Ekonomia
Vizitor 01:10
Vizitor 01:10
Vizitor 01:06
Vizitor 01:03 Leter te hapur drejtuar te djathteve shqiptare!
Vizitor 01:00 TE VERTETAT E 1997
Vizitor 00:57
Vizitor 00:57
Vizitor 00:57 "Sant Egidio", nje marreveshje e harruar
Vizitor 00:57
Vizitor 00:38
Vizitor 00:35
Vizitor 00:34 Nene Tereza
Vizitor 00:34
Vizitor 00:32
Vizitor 00:29
Vizitor 00:02
Vizitor 00:01 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 23:59 Vizitor 23:57 Kanuni i Lekė Dukagjinit si fjalė e urtė e princit tė fundit tė derės sė Dukagjinėve
Vizitor 23:44
Vizitor 23:24
Vizitor 23:08
Vizitor 23:06 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 23:06 Il Caso Albania - Miti identitari
Vizitor 23:06 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 23:06 Ardhmėria e Kosovės
Vizitor 23:06 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 23:06 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 23:05 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 23:05 Partia Demokrate e Re
Vizitor 23:05 Ēėshtja e Pronės
Vizitor 23:05 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 23:05 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 22:41 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 22:38 Fehmi Agani( Dit zije per krejt kombin shqiptar)
Vizitor 22:37 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 22:35
Vizitor 22:33 /diskutime/
Vizitor 22:33 /diskutime/
Vizitor 22:32 Harta e Vilajeteve
Vizitor 22:30 Si e vranė kriminelėt dhe pse Ilir Selimajn
Vizitor 22:29
Vizitor 22:28 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:26
Vizitor 22:17
Vizitor 22:05 Si u shkatėrruan firmat qė tė majmeshin qeverisėsit
Vizitor 22:02
Vizitor 21:59 Fajdet ne RSH
Vizitor 21:59 Prostitucioni, krimi ndaj femres shqiptare!
Vizitor 21:56
Vizitor 21:53
Vizitor 21:53
Vizitor 21:47
Vizitor 21:41 UNMIK
Vizitor 21:39 Gjyqi special
Vizitor 21:35
Vizitor 21:34
Vizitor 21:28 Krimi ne RSH
Vizitor 21:28
Vizitor 21:27
Vizitor 21:25
Vizitor 21:21
Vizitor 21:21
Vizitor 21:20
Vizitor 21:19 Besnik Mustafaj
Vizitor 21:18
Vizitor 21:17
Vizitor 21:15 Michael Kors Handbags Outlet hermes handbags outlet a
Vizitor 21:02 Vizitor 21:00
Vizitor 20:33 Fajdet ne RSH
Vizitor 20:23 Ēėshtja e Pronės
Vizitor 20:22
Vizitor 20:18
Vizitor 20:10
Vizitor 20:03
Vizitor 20:03
Vizitor 19:57 /diskutime/
Vizitor 19:56 /diskutime/
Vizitor 19:55 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 19:54
Vizitor 19:54 Vizitor 19:53
Vizitor 19:47
Vizitor 19:10
Vizitor 19:08 Arti dhe dita e flamurit
Vizitor 19:06
Vizitor 18:50 ARTi
Vizitor 18:50
Vizitor 18:41 PD
Vizitor 18:36 Lidhjet e Krimit me Politiken
Vizitor 18:35
Vizitor 18:34
Vizitor 18:30 Abuzime Diabolike me Shkodren
Vizitor 18:29
Vizitor 18:20
Vizitor 18:20 /diskutime/
Vizitor 18:15
Vizitor 18:13 Selami, Ky "Meteor" qe Shuhet Shpejt
Vizitor 18:09
Vizitor 18:05 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 18:02
Vizitor 18:01 Shqiptaret ne Kanada
Vizitor 18:01 Shqiptaret ne Kanada
Vizitor 17:51 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 17:50 Hidrocentralet
Vizitor 17:46 Nene Tereza
Vizitor 17:09
Vizitor 17:06
Vizitor 17:06
Vizitor 17:05 Harta e Vilajeteve
Vizitor 17:05
Vizitor 17:03 Toskėrisht apo Gegnisht
Vizitor 16:58
Vizitor 16:49 Diskutimi Surroi -Demaci
Vizitor 16:46 Skėnderbeu jeta dhe vepra nga Kristaq Frashėri
Vizitor 16:43 Probleme te pergjithshme universitare ne RSH
Vizitor 16:37
Vizitor 16:34
Vizitor 16:30
Vizitor 16:26 Serbet nuk flene
Vizitor 16:19 Ceshtja "Klosi"
Vizitor 16:18
Vizitor 16:17
Vizitor 16:07
Vizitor 16:01
Vizitor 15:48 Nene Tereza
Vizitor 15:48 UNMIK
Vizitor 15:39 Fatos Nano
Vizitor 15:28
Vizitor 14:59
Vizitor 14:58
Vizitor 14:51
Vizitor 14:37
Vizitor 14:37 Deshmite e njerezve te thjeshte
Vizitor 14:34 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 14:26
Vizitor 14:24
Vizitor 14:23
Vizitor 14:16 Toskėrisht apo Gegnisht
Vizitor 14:10 Premtimet dhe realizimet e tyre nga qeveria e Berishes
Vizitor 14:06
Vizitor 14:05 Rrėfimi: Prej 7 vjetėsh nė kėrkim tė vrasėsve tė djalit
Vizitor 13:56 Infrastruktura ne RSH
Vizitor 13:49
Vizitor 13:47
Vizitor 13:41 E djathta shqiptare dhe kriminaliteti
Vizitor 13:35
Vizitor 13:33
Vizitor 13:30
Vizitor 13:19 /diskutime/
Vizitor 13:18 /diskutime/
Vizitor 13:18 /diskutime/
Vizitor 13:15
Vizitor 13:07
Vizitor 13:03 Kombi sot
Vizitor 13:03 Shteti shqiptar 1912 deri ne 1939
Vizitor 12:59 Vizitor 12:55 Sali Berisha, kryetari i PD
Vizitor 12:51
Vizitor 12:49
Vizitor 12:49 Organizatat jofitimprurese
Vizitor 12:48 Dekomunizmi (prof Repishti) Dekomunistifikimi ( Ashta)
Vizitor 12:45
Vizitor 12:44 Krimi ne RSH
Vizitor 12:41
Vizitor 12:38
Vizitor 12:37 Abdi Baleta
Vizitor 12:31
Vizitor 12:31
Vizitor 12:31
Vizitor 12:31
Vizitor 12:31
Vizitor 12:31
Vizitor 12:31
Vizitor 12:31
Vizitor 12:31
Vizitor 12:31
Vizitor 12:31
Vizitor 12:31
Vizitor 12:27 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 12:24 Ēėshtja e Pronės
Vizitor 12:13 Sa jane emigrante?
Vizitor 12:08 Si do te fitojme zgjedhjet e 2005
Vizitor 11:53
Vizitor 11:52 Hekurudha e pare shqiptare
Vizitor 11:31
Vizitor 11:29
Vizitor 11:29
Vizitor 11:26
Vizitor 11:16 Bujqesia
Vizitor 11:14
Vizitor 11:01 Varret e perbashketa!
Vizitor 10:59
Vizitor 10:53
Vizitor 10:51 ARTi
Vizitor 10:48
Vizitor 10:45 Gjyqi special
Vizitor 10:08
Vizitor 10:07 Policia e RSH
Vizitor 09:53
Vizitor 09:44 Nesėr me njė akademi pėrkujtimore shėnohet 5-vjetori i vrasjes sė kolonel Ahmet Krasniqit
Vizitor 09:43 Skenar pėr tė provokuar incidente nė mitingun e sė shtunės
Vizitor 09:32 SHQIPERIA NUK ESHTE GREQI
Vizitor 09:21 Nano thotė se rruga e Shqipėrise pėr nė Europe kalon nėper Serbi!!!..
Vizitor 08:56 Shqiperia viti 1997
Vizitor 08:52
Vizitor 08:42 Harta e Vilajeteve
Vizitor 08:37 Si do te ndihmojme ne Spartak Ngjelėn ?
Vizitor 08:33 NIKE FREE British unique design involving shoes is extremely popular
Vizitor 08:28 Ēėshtja Ēame
Vizitor 08:26 Ēėshtja e Pronės
Vizitor 08:25
Vizitor 07:54
Vizitor 07:42
Vizitor 07:36
Vizitor 07:22 Statusi i Kosoves
Vizitor 07:21 Zgjerimi i BE dhe Ballkani Perendimor
Vizitor 07:20 Zgjerimi i BE dhe Ballkani Perendimor
Vizitor 07:20 Zgjerimi i BE dhe Ballkani Perendimor
Vizitor 07:19 Statusi i Kosoves
Vizitor 07:15 Bienale Tiranė 2003
Vizitor 06:58
Vizitor 06:53 Kompania 4000
Vizitor 06:52
Vizitor 06:49
Vizitor 06:29
Vizitor 06:12 19 Tetor 2003 - Lumtunimi i Nane Terezes
Vizitor 06:04
Vizitor 06:01
Vizitor 05:41 Prof. LUAN GASHI - Njė jetė nė shėrbim tė Kosovės
Vizitor 05:32
Vizitor 05:32 Lazer Shantoja - nga Persekutimi i Kishes Katolike Shqiptare
Vizitor 05:13 Gruaja qė u "pagėzua" Nėnė Tereza
Vizitor 05:09
Vizitor 05:08 /diskutime/
Vizitor 04:58
Vizitor 04:41
Vizitor 04:39 /diskutime/
Vizitor 04:38 /diskutime/
Vizitor 04:18
Vizitor 04:12 Ku je? Ku jam? Ndihmoni njëri-tjetrin
Vizitor 03:39
Vizitor 03:28 Krimet komuniste mbas 1990 ne RSH
Vizitor 03:21
Vizitor 03:09 ILIRADA HISTORIA DHE SHTRIJA GJEOGRAFIKE
Vizitor 03:00 Opozita e pare Shqiptare
Vizitor 02:53
Vizitor 02:37 “S’mund tė bashkėpunoj me krimin e organizuar”
Vizitor 02:36
Vizitor 02:34
Vizitor 02:31
Vizitor 02:24
Vizitor 02:18
Vizitor 02:17 Shqiptaret e Malit te Zi Sot
Vizitor 02:15
Vizitor 02:07
Vizitor 02:03 Ēėshtja Ēame
Vizitor 01:42
Vizitor 01:37
Vizitor 01:36 Vizitor 01:35 Historia e Shqipërisë
Vizitor 01:17
Vizitor 01:13
Vizitor 01:13
Vizitor 01:13
Vizitor 01:13
Vizitor 01:13
Vizitor 01:13
Vizitor 01:13
Vizitor 01:13
Vizitor 01:12
Vizitor 01:12
Vizitor 01:12
Vizitor 01:12
Vizitor 01:12
Vizitor 01:12
Vizitor 01:12
Vizitor 01:12
Vizitor 01:12
Vizitor 01:12 Kush jane me te pasurit ne RSH?
Vizitor 01:09
Vizitor 01:08
Vizitor 01:07
Vizitor 00:55 Ēėshtja Ēame
Vizitor 00:53
Vizitor 00:37 Grupet Ushtarake Shqiptare
Vizitor 00:28 Birra, festa, komente, propozim
Vizitor 00:16
Vizitor 00:12 Rruga e "Arberit"
Vizitor 00:03 Lėvizja pėr Zhvillim Kombėtar
Vizitor 00:01 Nene Tereza
Vizitor 23:49
Vizitor 23:38
Vizitor 23:34
Vizitor 23:34 Zona 32, zona ime
Vizitor 23:31 /diskutime/
Vizitor 23:25
Vizitor 23:18
Vizitor 23:11
Vizitor 23:10
Vizitor 23:04 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 23:00
Vizitor 23:00
Vizitor 22:57 Albanian Chronology
Vizitor 22:56 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 22:51 Prostitucioni, krimi ndaj femres shqiptare!
Vizitor 22:44
Vizitor 22:42 RSH nuk eshte shtet!
Vizitor 22:42 PERBALLJA E SITUATAVE TE "PAPRITUNA"
Vizitor 22:41 PERBALLJA E SITUATAVE TE "PAPRITUNA"
Vizitor 22:35
Vizitor 22:23
Vizitor 22:09 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 22:02
Vizitor 21:57 Historia e Shqipërisë
Vizitor 21:49
Vizitor 21:49
Vizitor 21:42 EPIR, DARDANI DHE ILIRI NUK JANE TJETER VECSE SHQIPERI
Vizitor 21:40 /diskutime/viewthread.php/trackback/
Vizitor 21:31 /diskutime/
Vizitor 21:27 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 21:09
Vizitor 21:07 Gezuar festen e flamurit!!
Vizitor 20:49 Tė korrigjohen gabimet e vitit 1878
Vizitor 20:48 Gjuha Shqipe
Vizitor 20:45
Vizitor 20:45
Vizitor 20:45 S.O.B.DIPLOMACY
Vizitor 20:38 Ku je? Ku jam? Ndihmoni njëri-tjetrin
Vizitor 20:34
Vizitor 20:22 Ēėshtja e Pronės
Vizitor 20:15
Vizitor 20:11
Vizitor 20:09 /diskutime/
Vizitor 20:02 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 19:48
Vizitor 19:32
Vizitor 19:25 Pse u mbajt kongresi i Pėrmetit nė ditėlindjen e Titos
Vizitor 19:24
Vizitor 19:23 Spekulim apo konvertim i Rugoves!?
Vizitor 19:02
Vizitor 19:01 Zgjedhje 2009
Vizitor 18:54 Statusi i Kosoves
Vizitor 18:48 /diskutime/viewthread.php/trackback/
Vizitor 18:34 Liber i ri - Histori e Shqiperise se jugut/ Epirit te veriut
Vizitor 18:25 Vizitor 18:24 Fantazma e Komunizmit ...
Vizitor 18:17 Sistemi zgjedhor ne RSH
Vizitor 18:14 Jemi njė komb apo nuk jemi?
Vizitor 18:13 Ushtria Shqiptare-ha ha ha
Vizitor 18:06 SHBA dhe Mardheniet Euro-Mesdhetare
Vizitor 18:06 SHBA dhe Mardheniet Euro-Mesdhetare
Vizitor 18:05
Vizitor 17:58
Vizitor 17:56 Fototeka Marubbi
Vizitor 17:53
Vizitor 17:51 Vizitor 17:50 Gjeopolitika
Vizitor 17:45 Unė pyes ti pėrgjigju!
Vizitor 17:43 wholesale gucci shoes Buddha temple
Vizitor 17:41 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 17:38 cheap gucci shoes social activities
Vizitor 17:22 Partia Balli Kombetar
Vizitor 17:22 Lėvizja VETĖVENDOSJE
Vizitor 17:13
Vizitor 17:13
Vizitor 17:08 ARTi
Vizitor 17:01 In search of nike zero cost manage 2 shoes or boots
Vizitor 17:00 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 17:00 Nike's new SneakerBoot collection hits stores in July.
Vizitor 16:42 MBI MANIPULIMIN E PROCESIT ZGJEDHOR
Vizitor 16:35 cheap coach handbags cultural phenomenon
Vizitor 16:31
Vizitor 16:21 Inexpensive thomas sabo sale made rings your own personal house
Vizitor 16:16
Vizitor 16:16 Ekrem Bardha dhe komunistet
Vizitor 16:07 Mehmet Ali Pasha
Vizitor 16:03
Vizitor 15:46 Ali Pashe Tepelena sipas Enciklopedise Islame
Vizitor 15:39
Vizitor 15:29
Vizitor 15:27
Vizitor 15:27
Vizitor 15:22
Vizitor 15:20
Vizitor 15:19 KUSH PO RREZIKON SERIOZISHT KOMBIN....!
Vizitor 15:10
Vizitor 15:07 Harta e Vilajeteve
Vizitor 14:58 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 14:42 Firmat importuese tė hidrokarbureve
Vizitor 14:41 Gjyqi special
Vizitor 14:37 "Vizioni pėr Evropėn duhet tė rezultojė njė histori e suksesit"
Vizitor 14:34
Vizitor 14:34 S.O.B.DIPLOMACY
Vizitor 14:33 Kanuni i Lekė Dukagjinit si fjalė e urtė e princit tė fundit tė derės sė Dukagjinėve
Vizitor 14:32 E Verteta e Etnive ne Shqiperi
Vizitor 14:30 Ēėshtja e Pronės
Vizitor 14:20
Vizitor 14:19
Vizitor 14:19
Vizitor 14:19
Vizitor 14:19
Vizitor 14:19
Vizitor 14:19
Vizitor 14:19
Vizitor 14:19
Vizitor 14:19
Vizitor 14:19
Vizitor 14:15 Diaspora Shqiptare
Vizitor 13:45
Vizitor 13:38 Gjergj Fishta
Vizitor 13:26 Cfarë është eDSH dhe kuvendi i saj?
Vizitor 13:26 Kombi sot
Vizitor 13:25 CILI ESHTE ING. AVNI HOXHA
Vizitor 13:24 Harta e Vilajeteve
Vizitor 13:20 Sali Berisha, kryetari i PD
Vizitor 13:19
Vizitor 13:01 Zhgėnjimi shqiptar
Vizitor 12:52
Vizitor 12:50 Kur jeta e njeriut varet nga "dominoja"
Vizitor 12:40 Rrefenja Te Pjellave Prej Se Njejtes Miter (te pergjakur...)
Vizitor 12:32
Vizitor 12:31 Lidhjet e Krimit me Politiken
Vizitor 12:19 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 12:10 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 12:04 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 12:02
Vizitor 12:00 KOSOVA : KORNIZA KUSHTETUESE
Vizitor 11:53 PD
Vizitor 11:47 Zhgėnjimi shqiptar
Vizitor 11:26
Vizitor 11:18 Harta e Vilajeteve
Vizitor 10:56 Nacionalizmi - Teme Polemizimi
Vizitor 10:53 Zgjedhje 2005
Vizitor 10:52 Te pushkatuarit ne Nentorit 1944
Vizitor 10:48
Vizitor 10:44 Gjyqi special
Vizitor 10:42
Vizitor 10:36 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 10:36 Vizitor 10:26 Tom Ridge
Vizitor 10:23 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 10:16
Vizitor 10:14 Partia Balli Kombetar
Vizitor 10:13 Opozita, qarkullon "qeveria hije"
Vizitor 10:05
Vizitor 10:00
Vizitor 09:52 /diskutime/
Vizitor 09:45 Behar Kastrati, mos e harroni kurre!
Vizitor 09:43
Vizitor 09:43
Vizitor 09:43
Vizitor 09:34
Vizitor 09:29 KONSULLI I HARRUAR I SELANIKUT
Vizitor 09:23
Vizitor 09:22
Vizitor 09:11 Europa Juglindore (gjendja)
Vizitor 09:03 Statusi i Kosoves
Vizitor 08:50 Abuzime Diabolike me Shkodren
Vizitor 08:46 Robert Papa kandidat pėr Partinė Lėvizja e Legalitetit
Vizitor 08:40 Pse duhet tė ikin Nano e Berisha ?
Vizitor 07:44 /diskutime/viewthread.php/trackback/
Vizitor 07:36 Vale kur dhe si do ta bashkojme Shqiperinė?
Vizitor 07:27 Peticion pėr Njohjen e Pavarėsisė sė Kosovės
Vizitor 07:23 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 07:21 Zgjedhje 2005
Vizitor 07:11
Vizitor 07:02
Vizitor 07:01
Vizitor 06:58
Vizitor 06:53 Ku je? Ku jam? Ndihmoni njëri-tjetrin
Vizitor 06:29 Vrasjet ne Kosove
Vizitor 06:16 Europa Juglindore (gjendja)
Vizitor 05:52 Gjeopolitika
Vizitor 05:37 Europa Juglindore (gjendja)
Vizitor 05:37 Europa Juglindore (gjendja)
Vizitor 05:37 Europa Juglindore (gjendja)
Vizitor 04:42 Kompania 4000
Vizitor 04:40 Zgjedhjet lokale 2003
Vizitor 04:20 Partia Balli Kombetar
Vizitor 04:00 /diskutime/
Vizitor 03:48 /diskutime/
Vizitor 03:45
Vizitor 03:31
Vizitor 03:20
Vizitor 03:15 Rregjistrimi i Popullsise
Vizitor 03:11
Vizitor 03:10 Katastrofė ekologjike
Vizitor 03:10 "Vizioni pėr Evropėn duhet tė rezultojė njė histori e suksesit"
Vizitor 03:09
Vizitor 03:09
Vizitor 03:07 /diskutime/
Vizitor 02:56
Vizitor 02:54 Statusi i Kosoves
Vizitor 02:53
Vizitor 02:53
Vizitor 02:45 Shqipėria dhe Europa
Vizitor 02:44
Vizitor 02:32
Vizitor 02:28 Kombi sot
Vizitor 02:26 Shqiptaret ne Itali
Vizitor 02:23 Organizatat jofitimprurese
Vizitor 02:21
Vizitor 02:21
Vizitor 02:21
Vizitor 02:20
Vizitor 02:03
Vizitor 01:50 Frankreich und die EU auf dem Balkan
Vizitor 01:50
Vizitor 01:49
Vizitor 01:49
Vizitor 01:49
Vizitor 01:49
Vizitor 01:49
Vizitor 01:49
Vizitor 01:49
Vizitor 01:49
Vizitor 01:49
Vizitor 01:47 Europa Juglindore (gjendja)
Vizitor 01:40
Vizitor 01:37
Vizitor 01:35 Shqiptarėt nė Zelandė tė Re!
Vizitor 01:30 converse schuhe bestellen
Vizitor 01:30 Shqiperia sot...
Vizitor 01:19 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 01:14 Michael kors stores ralph lauren polo we made our way to st
Vizitor 01:13 Lec Kurti - Kompozitori & Diplomati Shkodran
Vizitor 00:35
Vizitor 00:34
Vizitor 00:34
Vizitor 00:29
Vizitor 00:26
Vizitor 00:25 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 00:15
Vizitor 00:09
Vizitor 00:09
Vizitor 23:48
Vizitor 23:45 FATOS NANO me llogari bangare nė Amerike!..
Vizitor 23:45 PD
Vizitor 23:43 PD
Vizitor 23:33 Sa jane emigrante?
Vizitor 23:22
Vizitor 23:21 KONSULLI I HARRUAR I SELANIKUT
Vizitor 23:14 ARISTIDH KOLIA
Vizitor 23:11 ARISTIDH KOLIA
Vizitor 23:02
Vizitor 23:02
Vizitor 23:01 Aktualitete Ndërkombëtare
Vizitor 23:01
Vizitor 22:51
Vizitor 22:47
Vizitor 22:28 Nene Tereza
Vizitor 22:21 "Hakmarrja per Drejtesi" kercenon.
Vizitor 22:14 Gjėma e komunizmit nė Shqipėri
Vizitor 22:08 Organizatat jofitimprurese
Vizitor 21:59
Vizitor 21:59 Sa jane emigrante?
Vizitor 21:58 Si i eliminoi Enveri tė gjithė themeluesit e Partisė Komuniste
Vizitor 21:52 Zhgėnjimi shqiptar
Vizitor 21:40
Vizitor 21:39
Vizitor 21:39
Vizitor 21:33 Si do te ulim korrupsionin?
Vizitor 21:27 Hetim policeve qe rrahen Azganin
Vizitor 21:17 Ceshtja "Klosi"
Vizitor 21:12
Vizitor 21:03
Vizitor 20:59
Vizitor 20:30
Vizitor 20:29 Vritet truproja e Ramush Haradinajt, vrasėsi nė kėrkim
Vizitor 20:27 Gage
Vizitor 20:26
Vizitor 20:22
Vizitor 20:13
Vizitor 20:09 Shqiperia sot...
Vizitor 20:06 Pse u mbajt kongresi i Pėrmetit nė ditėlindjen e Titos
Vizitor 19:55 Vale kur dhe si do ta bashkojme Shqiperinė?
Vizitor 19:39 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 19:33 Kombi sot
Vizitor 19:15 Mjerimi i te djathtes quhet Himare
Vizitor 18:56 Kuvendime të moderatorëve
Vizitor 18:56
Vizitor 18:55
Vizitor 18:48
Vizitor 18:38
Vizitor 18:38 Ēėshtja Ēame
Vizitor 18:36 Selami, Ky "Meteor" qe Shuhet Shpejt
Vizitor 18:34
Vizitor 18:32
Vizitor 18:28 RSH nuk eshte shtet!
Vizitor 18:22
Vizitor 18:21 EKSPANSIONI GREK NĖ SHQIPĖRI
Vizitor 18:14 Gjeopolitika
Vizitor 17:37 Partia Republikane
Vizitor 17:32
Vizitor 17:30
Vizitor 17:25 CILI ESHTE ING. AVNI HOXHA
Vizitor 17:20 Kolonele policie me biznese qindramije USD
Vizitor 17:16 Another weakened report in Drive 2011 saw your stock slip by 9.2%
Vizitor 17:14 ESSE PER DIKTATUREN KOMUNISTE
Vizitor 17:11
Vizitor 17:08 Harta e Vilajeteve
Vizitor 17:06
Vizitor 17:06
Vizitor 17:05 ARISTIDH KOLIA
Vizitor 16:57
Vizitor 16:47 3 maji, dita e lirise se shtypit
Vizitor 16:41
Vizitor 16:36
Vizitor 16:34
Vizitor 16:32 Dėmshpėrblim apo shpėrblim i dėmshėm
Vizitor 16:21
Vizitor 16:18 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 15:55
Vizitor 15:51 ARISTIDH KOLIA
Vizitor 15:49
Vizitor 15:46
Vizitor 15:19 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 15:12 ARTi
Vizitor 15:07 Lidhjet e Krimit me Politiken
Vizitor 15:00
Vizitor 14:51
Vizitor 14:42
Vizitor 14:42 Për pavarësinë e Kosovës
Vizitor 14:42 A TESTED ON THE NIKE FREE FlyKnit
Vizitor 14:42
Vizitor 14:42
Vizitor 14:42
Vizitor 14:42 Nënshkrimet e Peticionit per Njohjen
Vizitor 14:41 Sigurimet shoqerore
Vizitor 14:41 EKSKLUZIVE: DĖSHMI TĖ REJA PĖR KRIMET ME MOTIVE POLITIKE NĖ KOSOVĖ
Vizitor 14:41 Krimi i djallit enver ne ushtri
Vizitor 14:41 Ekonomia
Vizitor 14:20 Cili eshte qendrimi i SHBA?
Vizitor 14:16
Vizitor 14:07 Kolonele policie me biznese qindramije USD
Vizitor 13:35
Vizitor 13:29
Vizitor 13:27
Vizitor 13:16
Vizitor 13:06 Mafia shqiptare
Vizitor 12:58
Vizitor 12:53
Vizitor 12:39 Leka Zogu
Vizitor 12:32
Vizitor 12:29
Vizitor 12:17 A e kupton e djathta te sotmen?
Vizitor 12:06 Si do te fitojme zgjedhjet e 2005
Vizitor 11:57
Vizitor 11:57
Vizitor 11:57
Vizitor 11:57
Vizitor 11:57
Vizitor 11:57
Vizitor 11:57
Vizitor 11:57
Vizitor 11:57
Vizitor 11:52 Deshtim Apo Krize e Qeverise Berisha?
Vizitor 11:50 Paradokset e politikes shqiptare
Vizitor 11:48
Vizitor 11:39
Vizitor 11:35
Vizitor 11:28
Vizitor 11:25 Libri shqip
Vizitor 11:25 Libri shqip
Vizitor 11:13 Gjeopolitika
Vizitor 11:12 Zgjedhjet lokale 2003 rezultatet KQZ
Vizitor 10:48
Vizitor 10:31 /diskutime/
Vizitor 10:28
Vizitor 10:22
Vizitor 10:22 ky vėnd mund te bėhet nqs:
Vizitor 10:22
Vizitor 09:30 TĖ PĖRQAFOHET QĖLLIMI I SHENJTĖ PĖR NJĖ SHQIPĖRI ETNIKE...(Koment)
Vizitor 09:02 Shqiperia sot...
Vizitor 08:53 2013 Lastest Nike Free Run + 2 Laufschuh
Vizitor 08:47 Nike no cost go 2 herre shop on the web
Vizitor 08:30
Vizitor 08:30
Vizitor 08:20
Vizitor 08:19 Harta e Vilajeteve
Vizitor 08:19
Vizitor 08:17
Vizitor 08:16 Statusi i Kosoves
Vizitor 07:59
Vizitor 07:41
Vizitor 07:25 Emigrantėt dhe patentat ndėrkombėtare
Vizitor 07:18
Vizitor 07:05 Sali Berisha, kryetari i PD
Vizitor 06:58 Ne mbrojtje te vlerave te religjioneve.
Vizitor 06:56 19 Tetor 2003 - Lumtunimi i Nane Terezes
Vizitor 06:47
Vizitor 06:44
Vizitor 06:38
Vizitor 06:35
Vizitor 06:29 Shteti shqiptar 1912 deri ne 1939
Vizitor 06:09 Ju Pershendes Te Gjithve
Vizitor 05:59
Vizitor 05:45
Vizitor 05:15
Vizitor 04:56
Vizitor 04:39 ESSE PER DIKTATUREN KOMUNISTE
Vizitor 04:39 Ēeshtja IRAK
Vizitor 04:36
Vizitor 04:35 Abdi Baleta
Vizitor 04:34 Lidhjet e Krimit me Politiken
Vizitor 04:33 Prioritetet Aktuale te NATO-s
Vizitor 04:15
Vizitor 04:12
Vizitor 04:11
Vizitor 04:03
Vizitor 03:45
Vizitor 03:41 Gjuha Shqipe
Vizitor 03:36
Vizitor 03:33 Nacionalizmi - Teme Polemizimi
Vizitor 03:21
Vizitor 02:55
Vizitor 02:46 Arti dhe dita e flamurit
Vizitor 02:36
Vizitor 02:08
Vizitor 01:55 Paradokset e politikes shqiptare
Vizitor 01:54
Vizitor 01:42
Vizitor 01:24 Nënshkrimet e Peticionit per Njohjen
Vizitor 01:22 A jemi kafshe?
Vizitor 01:21
Vizitor 01:21
Vizitor 01:16 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 01:12 Ēeshtja IRAK
Vizitor 01:06 nike shoes outlet
Vizitor 01:04 Femra ne kulturen shqiptare
Vizitor 00:54 Ēeshtja IRAK
Vizitor 00:51 Tirana
Vizitor 00:42 ARTi
Vizitor 00:34
Vizitor 00:32 /diskutime/
Vizitor 00:31 UNMIK
Vizitor 00:25
Vizitor 00:23 Bastardimi i gjuhes ton
Vizitor 00:19 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 00:15
Vizitor 00:05
Vizitor 00:03 Tirana
Vizitor 00:03 /diskutime/
Vizitor 23:39
Vizitor 23:31 Serbet nuk flene
Vizitor 23:25
Vizitor 23:25
Vizitor 23:20 Statusi i Kosoves
Vizitor 23:16
Vizitor 23:16
Vizitor 23:15 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 22:48 Emigrantėt dhe patentat ndėrkombėtare
Vizitor 22:33
Vizitor 22:27 Mjerimi i te djathteve
Vizitor 22:27 Cheap Louis Vuitton Shoes 'the end of frasier was absolute hell'
Vizitor 22:23 "Vizioni pėr Evropėn duhet tė rezultojė njė histori e suksesit"
Vizitor 22:18 Histori & Apolegjete
Vizitor 22:17 Harta e Vilajeteve
Vizitor 22:15 Vritet truproja e Ramush Haradinajt, vrasėsi nė kėrkim
Vizitor 22:01
Vizitor 21:54
Vizitor 21:43
Vizitor 21:42
Vizitor 21:34
Vizitor 21:26
Vizitor 21:12 Ahmet Zogu
Vizitor 21:09
Vizitor 21:05 Nene Tereza
Vizitor 20:53 Kombi sot
Vizitor 20:53 Kanuni i Lekė Dukagjinit si fjalė e urtė e princit tė fundit tė derės sė Dukagji
Vizitor 20:47 /diskutime/
Vizitor 20:32 Njerėzit e harruan Perėndinė, qė kėtu vijnė tė gjitha!
Vizitor 20:23 Lazer Shantoja - nga Persekutimi i Kishes Katolike Shqiptare
Vizitor 20:21 19 Tetor 2003 - Lumtunimi i Nane Terezes
Vizitor 20:14 Adem Demaēi
Vizitor 20:04 Il Caso Albania - Miti identitari
Vizitor 19:52
Vizitor 19:43 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 19:20 Europa Juglindore (gjendja)
Vizitor 19:11
Vizitor 19:06 Rreziku Islamist
Vizitor 18:58
Vizitor 18:41 RSH nuk eshte shtet!
Vizitor 18:38 Lajme shkencore
Vizitor 18:33
Vizitor 18:25 "I teti nė bronz"
Vizitor 18:04 Ēėshtja Ēame
Vizitor 17:55
Vizitor 17:53
Vizitor 17:48
Vizitor 17:47
Vizitor 17:47 Te hyjme ne Europe me nje vizion tjeter (reagoni ju lutem per kete teme)
Vizitor 17:30 Kuvendime të moderatorëve
Vizitor 16:38
Vizitor 16:04 Konjaku?!
Vizitor 15:49 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 15:42 KRONIKA KULTURORE
Vizitor 15:29
Vizitor 15:29
Vizitor 15:26
Vizitor 15:25 Ceshtja "Klosi"
Vizitor 15:22 Familja Qypi e Kurbinit
Vizitor 15:14
Vizitor 14:59 Ēėshtja Ēame
Vizitor 14:53
Vizitor 14:50
Vizitor 14:36 Behar Kastrati, mos e harroni kurre!
Vizitor 14:24
Vizitor 14:13 Kreditė pėr biznes, ja kushtet qė ofrojnė bankat
Vizitor 14:10
Vizitor 14:08 Ballkanin nuk e rezikon Shqipėria etnike por Bizanti Greko - Sėrb
Vizitor 13:59 Behar Kastrati, mos e harroni kurre!
Vizitor 13:28
Vizitor 13:25
Vizitor 13:08 Selami, Ky "Meteor" qe Shuhet Shpejt
Vizitor 12:57 Ekrem Bardha dhe komunistet
Vizitor 12:46 /diskutime/viewthread.php/trackback/
Vizitor 12:46
Vizitor 12:36 Vizitor 12:30 Shqiperia sot...
Vizitor 12:20 RSH nuk eshte shtet!
Vizitor 12:08 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 12:01 A eksiston terrorizmi islamist ne Shqiperi.
Vizitor 11:52 Albanian Chronology
Vizitor 11:46
Vizitor 11:46 Abuzime Diabolike me Shkodren
Vizitor 11:46
Vizitor 11:45
Vizitor 11:45 ARISTIDH KOLIA
Vizitor 11:17 Shtypi i Djathte.
Vizitor 10:56
Vizitor 10:51
Vizitor 10:43 Harta e Vilajeteve
Vizitor 10:41 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 10:41 Abdi Baleta
Vizitor 10:37
Vizitor 10:17
Vizitor 10:15 Te dhena ekonomike per Shqiperine
Vizitor 10:07
Vizitor 10:01 KRYENGRITJA E 10 QERSHORIT 1924
Vizitor 09:57 PEDOFILI IDAJET BEQIRI, ALIAS *ALBAN VJOSA*!
Vizitor 09:49
Vizitor 09:49
Vizitor 09:49
Vizitor 09:49 Pse duhet shkatrruar edhe njehere meme Shqiperia?
Vizitor 09:49
Vizitor 09:49
Vizitor 09:49
Vizitor 09:47
Vizitor 09:46 Realiteti Jakobin i Pushtetit te Katert
Vizitor 09:36
Vizitor 09:28
Vizitor 09:13
Vizitor 08:48 Fajdet ne RSH
Vizitor 08:37
Vizitor 08:34
Vizitor 08:26
Vizitor 08:15
Vizitor 07:53 RSH nuk eshte shtet!
Vizitor 07:51 Krimi ne RSH
Vizitor 07:43
Vizitor 07:15 Si e vranė kriminelėt dhe pse Ilir Selimajn
Vizitor 07:04
Vizitor 07:02
Vizitor 07:01
Vizitor 06:42
Vizitor 06:37 Pasojat e komunizmit
Vizitor 06:15
Vizitor 05:36
Vizitor 05:20
Vizitor 05:15 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 05:09
Vizitor 05:06
Vizitor 05:04
Vizitor 04:57
Vizitor 04:53
Vizitor 04:44
Vizitor 04:38 Statusi i Kosoves
Vizitor 04:37
Vizitor 04:23 Nafta ne RSH
Vizitor 04:22 NIKE FREE British unique design involving shoes is extremely popular
Vizitor 03:54 Vizitor 03:54
Vizitor 03:41
Vizitor 03:39 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 03:29
Vizitor 03:26
Vizitor 03:25
Vizitor 03:05
Vizitor 02:53
Vizitor 02:50
Vizitor 02:46
Vizitor 02:43
Vizitor 02:35
Vizitor 02:28
Vizitor 02:28 Statusi i Kosoves
Vizitor 02:22
Vizitor 02:22 E djathta , cfare eshte?
Vizitor 02:04
Vizitor 02:03 /diskutime/
Vizitor 01:34
Vizitor 01:34
Vizitor 01:34 The Air Jordan 5 sneakers were released
Vizitor 01:19 /diskutime/
Vizitor 01:06 Vizitor 01:02 Besnik Mustafaj
Vizitor 00:58 Lidhjet e Krimit me Politiken
Vizitor 00:53
Vizitor 00:51
Vizitor 00:49 Kush jane me te pasurit ne RSH?
Vizitor 00:44
Vizitor 00:37
Vizitor 00:36 Politikanet dhe ideologet e te djathtes
Vizitor 00:30 Tragjedia, sikur skafet te ishin zhdukur vertet
Vizitor 00:18 Kreditė pėr biznes, ja kushtet qė ofrojnė bankat
Vizitor 23:47
Vizitor 23:28
Vizitor 23:27
Vizitor 23:25 VDEKJA E VERTETE E ENVER HOXHES 20 shkurt!
Vizitor 23:12 nike shox tl3 damen schuhes
Vizitor 23:11
Vizitor 23:05
Vizitor 22:56 Statusi i Kosoves
Vizitor 22:44
Vizitor 22:37 TE VERTETAT E 1997
Vizitor 22:36 Biologu Shuaip Kraja prezanton dy patentat botėrore tė kurės kundėr kancerit
Vizitor 22:23
Vizitor 22:05
Vizitor 21:47 Opozita e pare Shqiptare
Vizitor 21:40
Vizitor 21:40
Vizitor 21:36
Vizitor 21:35 Partia Balli Kombetar
Vizitor 21:34
Vizitor 21:34
Vizitor 21:22 ARTi
Vizitor 21:13
Vizitor 21:10
Vizitor 20:47
Vizitor 20:47 /diskutime/
Vizitor 20:37 Minoritetet ne RSH
Vizitor 20:35
Vizitor 20:27
Vizitor 20:18 Janullatosi, Kisha Autoqefale, greket
Vizitor 19:46 Autobuzėt drejt Greqisė
Vizitor 19:36 Harta e Vilajeteve
Vizitor 19:36
Vizitor 19:36
Vizitor 19:34
Vizitor 19:32
Vizitor 19:31
Vizitor 19:03 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 18:44 Si i eliminoi Enveri tė gjithė themeluesit e Partisė Komuniste
Vizitor 18:40
Vizitor 18:40
Vizitor 18:39 Komunistokapitalizmi
Vizitor 18:25 Nene Tereza
Vizitor 18:22 VDEKJA E VERTETE E ENVER HOXHES 20 shkurt!
Vizitor 18:20
Vizitor 18:18
Vizitor 18:17 Prostitucioni, krimi ndaj femres shqiptare!
Vizitor 18:17 Prostitucioni, krimi ndaj femres shqiptare!
Vizitor 18:17 ShQIPTARET NE BOTE;migrimet,zbulimet dhe te ariturat e tyre.
Vizitor 18:15
Vizitor 18:07 Shqiptaret ne Kanada
Vizitor 18:03
Vizitor 17:59 Vale kur dhe si do ta bashkojme Shqiperinė?
Vizitor 17:53
Vizitor 17:52 Zgjerimi i BE dhe Ballkani Perendimor
Vizitor 17:52
Vizitor 17:42 MERGATA SHQIPTARE NĖ SHBA
Vizitor 17:42
Vizitor 17:41
Vizitor 17:37 Radio Kontakt
Vizitor 17:36 Nje histori sa tragjike aq absurde!
Vizitor 17:27 Shoqatat e ish- te burgosurve
Vizitor 17:22
Vizitor 17:17 Vizitor 17:00
Vizitor 16:58
Vizitor 16:36
Vizitor 16:35
Vizitor 16:33
Vizitor 16:25
Vizitor 16:25
Vizitor 15:56 Qeveria Berisha 2005
Vizitor 15:56
Vizitor 15:54 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 15:53 /diskutime/viewthread.php
Vizitor 15:33
Vizitor 15:31
Vizitor 15:21
Vizitor 15:08
Vizitor 14:56
Vizitor 14:55
Vizitor 14:49
Vizitor 14:48 Arkiva personale?!
Vizitor 14:47
Vizitor 14:42 converse schuhe bestellen
Vizitor 14:37 Krijimi i nje te djathte te vertete?
Vizitor 14:33
Vizitor 14:28
Vizitor 14:19 PD
Vizitor 14:11 Hekurudha e pare shqiptare
Vizitor 14:10 Polemika e Astrit Koles me Kastriot Myftarajn!
Vizitor 14:08 SHQIPTARET KANE KISHEN E TYRE KATOLIKE NE ROME
Vizitor 14:02
Vizitor 13:53 Si e vranė kriminelėt dhe pse Ilir Selimajn
Vizitor 13:51
Vizitor 13:49 ARTi
Vizitor 13:48 ARTi
Vizitor 13:44
Vizitor 13:39
Vizitor 13:38 TE VERTETAT E 1997
Vizitor 13:21 Vjedhja e prones, metoda e "tmerrshme"
Vizitor 13:08
Vizitor 13:08 Partia Levizja e Legalitetit
Vizitor 13:05
Vizitor 12:59 MERGATA SHQIPTARE NĖ SHBA
Vizitor 12:59 MERGATA SHQIPTARE NĖ SHBA
Vizitor 12:58
Vizitor 12:57
Vizitor 12:57
Vizitor 12:57
Vizitor 12:57 MALLKIMI I POPULLIT TE URTE
Vizitor 12:57
Vizitor 12:50 Partia Demokratike (1921) (1990)
Vizitor 12:47
Vizitor 12:40
Vizitor 12:40
Vizitor 12:37 Fatos Nano
Vizitor 12:31 Kush jane me te pasurit ne RSH?
Vizitor 12:28
Vizitor 12:25
Vizitor 12:25
Vizitor 12:24
Vizitor 12:21 Kush jane me te pasurit ne RSH?
Vizitor 12:13
Vizitor 12:11
Vizitor 12:11
Vizitor 12:11
Vizitor 12:10 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 12:04
Vizitor 12:01
Vizitor 11:57
Vizitor 11:52 Zgjedhjet e radhes
Vizitor 11:50
Vizitor 11:40
Vizitor 11:37 Replike mbi ca pasaktesi lidhur me Qazim Koculin
Vizitor 11:25
Vizitor 11:25
Vizitor 11:18 Europa Juglindore (gjendja)
Vizitor 11:17 Kriza energjitike ne RSH
Vizitor 11:17 Lajme shkencore
Vizitor 11:17 Lajme shkencore
Vizitor 11:17 Europa Juglindore (gjendja)
Vizitor 11:17 Lajme shkencore
Vizitor 11:11
Vizitor 11:11
Vizitor 11:10
Vizitor 11:10 ARTi
Vizitor 11:10 Nene Tereza
Vizitor 11:09 Nene Tereza
Vizitor 11:03
Vizitor 10:57
Vizitor 10:50
Vizitor 10:44
Vizitor 10:44
Vizitor 10:37
Vizitor 10:26
Vizitor 10:23 /diskutime/
Vizitor 10:23 /diskutime/
Vizitor 10:19
Vizitor 10:18
Vizitor 10:17 converse schuhe bestellen
Vizitor 10:17 MBI MANIPULIMIN E PROCESIT ZGJEDHOR
Vizitor 10:03
Vizitor 09:56
Vizitor 09:56
Vizitor 09:40
Vizitor 09:24
Vizitor 09:15
Vizitor 09:04
Vizitor 08:35
Vizitor 07:50 Vizitor 07:48
Vizitor 07:34 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 07:20
Vizitor 07:10
Vizitor 06:56 CILI ESHTE ING. AVNI HOXHA
Vizitor 06:51 /diskutime/viewthread.php/trackback/
Vizitor 06:43 Leka Zogu
Vizitor 06:35 Hetim policeve qe rrahen Azganin
Vizitor 06:34 Gjyqi special
Vizitor 06:34 Gjyqi special
Vizitor 05:44 Shpallja e Pavaresise
Vizitor 05:40 cheap burberry belts pure and gentle
Vizitor 05:36
Vizitor 05:13
Vizitor 05:11
Vizitor 04:32 LIDHJA QYTETARE SHQIPTARO AMERIKANE
Vizitor 04:05 Femra ne kulturen shqiptare
Vizitor 03:43
Vizitor 03:43
Vizitor 03:42
Vizitor 03:42
Vizitor 03:41
Vizitor 03:39 Publiku pasiv ndaj poshtėrimit Grek !
Vizitor 03:38
Vizitor 03:31 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 03:20
Vizitor 03:17
Vizitor 03:11
Vizitor 03:01
Vizitor 02:54 Shteti shqiptar 1912 deri ne 1939
Vizitor 02:51 Si u grabit ari shqiptar
Vizitor 02:46 Vrasjet ne Kosove
Vizitor 02:28 Ekrem Bardha dhe komunistet
Vizitor 02:20
Vizitor 02:20
Vizitor 02:03
Vizitor 02:03
Vizitor 02:01 Tragjedia, sikur skafet te ishin zhdukur vertet
Vizitor 01:58
Vizitor 01:58
Vizitor 01:49
Vizitor 01:45 /diskutime/
Vizitor 01:45 /diskutime/
Vizitor 01:29
Vizitor 01:22 Historia e Shqiperise 1939-1944
Vizitor 01:21 Kush jane me te pasurit ne RSH?
Vizitor 01:11 Pasojat e komunizmit
Vizitor 01:08
Vizitor 00:52 EKSKLUZIVE: DĖSHMI TĖ REJA PĖR KRIMET ME MOTIVE POLITIKE NĖ KOSOVĖ
Vizitor 00:21
Vizitor 00:19 Lidhjet e Krimit me Politiken
Vizitor 00:16
Vizitor 00:12
Vizitor 00:07 PD-ja i thote Po njerezve si Janullatosi
Vizitor 23:59
Vizitor 23:51 TE VERTETAT E 1997
Vizitor 23:42 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 23:27 DAMo TE JAPE DIOREHEQEN OSE PD TA SHKARKOJE MENJEHERE
Vizitor 23:25
Vizitor 22:58 TRADHETI KOMBETARE---Shkolle greke ne Himare
Vizitor 22:49 LIDHJA QYTETARE SHQIPTARO AMERIKANE
Vizitor 22:49
Vizitor 22:47
Vizitor 22:34
Vizitor 22:31 Monopoli - dominant ne ekonomine shqiptare
Vizitor 22:13
Vizitor 22:10 Shpallja e Pavaresise
Vizitor 22:03 Branko Merxhani
Vizitor 22:01 Fatos Nano
Vizitor 22:00 Lėvizja pėr Zhvillim Kombėtar
Vizitor 21:59 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 21:59 Excellent to wear Nike Air Max footwear and get Extreme you're up coming king!
Vizitor 21:55 NIKE FREE British unique design involving shoes is extremely popular
Vizitor 21:51 /diskutime/
Vizitor 21:41 Il Caso Albania - Miti identitari
Vizitor 21:41 Si do te zgjidhim krizen energjitike?
Vizitor 21:38
Vizitor 21:37 cheap gucci belts subjective state
Vizitor 21:37
Vizitor 21:33
Vizitor 21:29 Statusi i Kosoves
Vizitor 21:25 Opozita e pare Shqiptare
Vizitor 21:08 MJAFT! Dhunes ne Kufirin e BE-se, PETICION
Vizitor 21:06 Protesta 7 shkurt
Vizitor 20:39 TE VERTETAT QE RIVRASIN SHPRESEN PER NDRYSHIMIN REAL....
Vizitor 20:34
Vizitor 20:12
Vizitor 19:43 Harta e Vilajeteve
Vizitor 19:33 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 19:30
Vizitor 19:26 Sipas njoftim tėZyrės Amerikane nė Prishtinė
Vizitor 19:26
Vizitor 19:24
Vizitor 19:20 Ushtria Shqiptare-ha ha ha
Vizitor 19:18
Vizitor 19:16
Vizitor 19:06
Vizitor 19:04 ESSE PER DIKTATUREN KOMUNISTE
Vizitor 18:54 PEDOFILI IDAJET BEQIRI, ALIAS *ALBAN VJOSA*!
Vizitor 18:42 "Hakmarrja per Drejtesi" kercenon.
Vizitor 18:38 Nacionalizmi - Teme Polemizimi
Vizitor 18:38 In fact was considered, the best of the top were carefully whittled on
Vizitor 18:32 I highly recommend them with the activity besides.
Vizitor 18:30 PD
Vizitor 18:23 Michael Kors Outlet Uk hermes handbags outlet abc news australian
Vizitor 18:18 /diskutime/
Vizitor 18:13
Vizitor 18:06
Vizitor 18:02 Paradokset e politikes shqiptare
Vizitor 17:58
Vizitor 17:51
Vizitor 17:49
Vizitor 17:48
Vizitor 17:46
Vizitor 17:44 Gjyqi special
Vizitor 17:44 Gjyqi special
Vizitor 17:26
Vizitor 17:17 Vritet truproja e Ramush Haradinajt, vrasėsi nė kėrkim
Vizitor 17:15
Vizitor 17:15
Vizitor 17:00
Vizitor 17:00
Vizitor 16:56 Zgjerimi i BE dhe Ballkani Perendimor
Vizitor 16:54
Vizitor 16:49 Nike blazer homme plus femme footwear
Vizitor 16:40 Statusi i Kosoves
Vizitor 16:40
Vizitor 16:26 Gjyqi special
Vizitor 16:15
Vizitor 16:15 SHBA KERKON FALJE PER JALTEN
Vizitor 16:14
Vizitor 16:05
Vizitor 15:55 Si i eliminoi Enveri tė gjithė themeluesit e Partisė Komuniste
Vizitor 15:52 Ushtria Shqiptare-ha ha ha
Vizitor 15:41
Vizitor 15:40
Vizitor 15:37 Kujtime mbi Vincenc Prenushin
Vizitor 15:30 Si do te zgjidhim krizen energjitike?
Vizitor 15:27
Vizitor 15:22 Kush pengon pavaresine e Kosoves?
Vizitor 15:20
Vizitor 15:19 Zgjerimi i BE dhe Ballkani Perendimor
Vizitor 15:12 Thoma Turtulli, figure madhore e mireberesise shqiptare.
Vizitor 14:55 Gage
Vizitor 14:54
Vizitor 14:51 Shqipėria dhe Europa
Vizitor 14:49 Selami, Ky "Meteor" qe Shuhet Shpejt
Vizitor 14:48
Vizitor 14:45 Opozita e pare Shqiptare
Vizitor 14:39 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 14:15 Ushtria Shqiptare-ha ha ha
Vizitor 14:15 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 14:12 Krimet komuniste mbas 1990 ne RSH
Vizitor 14:06
Vizitor 14:04
Vizitor 14:02 Ahmeti ende nė listėn e zezė tė Bushit
Vizitor 14:01 eDjathta Shqip
Vizitor 13:58 TE VERTETAT E 1997
Vizitor 13:56 Krimi i djallit enver ne ushtri
Vizitor 13:33 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 13:32
Vizitor 13:27 Behar Kastrati, mos e harroni kurre!
Vizitor 13:24
Vizitor 13:22
Vizitor 13:20 Gjeopolitika
Vizitor 13:10 MBI MANIPULIMIN E PROCESIT ZGJEDHOR
Vizitor 13:10 CILI ESHTE ING. AVNI HOXHA
Vizitor 13:05 Protesta 7 shkurt
Vizitor 12:55
Vizitor 12:41
Vizitor 12:33
Vizitor 12:18
Vizitor 12:14 Sherbimi sekret i PPSH ( jo sigurimi)
Vizitor 12:14 Vizitor 11:57 Nderohen dy punonjesit e SHIK te vrare ne Vlore, nderi i tyre ne vend
Vizitor 11:56 Si e vranė kriminelėt dhe pse Ilir Selimajn
Vizitor 11:51
Vizitor 11:41
Vizitor 11:41
Vizitor 11:40 Serbia
Vizitor 11:38 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 11:37
Vizitor 11:33
Vizitor 11:32
Vizitor 11:31
Vizitor 11:27 Kompania 4000
Vizitor 11:27 Kush pengon pavaresine e Kosoves?
Vizitor 11:16 Hekurudha e pare shqiptare
Vizitor 11:15 Tirana
Vizitor 11:15 Tirana
Vizitor 11:00 Fajdet ne RSH
Vizitor 10:58
Vizitor 10:56 Monopoli - dominant ne ekonomine shqiptare
Vizitor 10:40 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 10:26
Vizitor 10:10
Vizitor 09:56 Sistemi zgjedhor ne RSH
Vizitor 09:54 Harta e Vilajeteve
Vizitor 09:53
Vizitor 09:27
Vizitor 09:25
Vizitor 09:22 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 09:22
Vizitor 09:21
Vizitor 09:09 Historia e Shqipërisë
Vizitor 09:05
Vizitor 08:58
Vizitor 08:44 Nike air max shoes will not likely enable
Vizitor 08:42
Vizitor 08:18 Gjeopolitika
Vizitor 08:05
Vizitor 08:03
Vizitor 07:57 Rreziku Islamist
Vizitor 07:51
Vizitor 07:42 Hetuesit
Vizitor 07:34
Vizitor 07:18 Tregtia e bananeve
Vizitor 06:58 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 06:49
Vizitor 06:41 Femra ne kulturen shqiptare
Vizitor 06:01
Vizitor 05:47
Vizitor 05:44
Vizitor 05:33
Vizitor 05:30
Vizitor 05:27 ESSE PER DIKTATUREN KOMUNISTE
Vizitor 05:24 Supervirusi SARS
Vizitor 05:23
Vizitor 04:34
Vizitor 04:07
Vizitor 03:53
Vizitor 03:36 Fatos Nano
Vizitor 02:58 Robert Papa kandidat pėr Partinė Lėvizja e Legalitetit
Vizitor 02:54
Vizitor 02:43 Ekonomia
Vizitor 02:36
Vizitor 02:33 Gjeopolitika
Vizitor 02:30
Vizitor 02:30
Vizitor 02:23 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 02:19 Gjeopolitika
Vizitor 02:06
Vizitor 01:53
Vizitor 01:53
Vizitor 01:41 Kriza energjitike ne RSH
Vizitor 01:34
Vizitor 01:32 Tirana
Vizitor 01:32 Tragjedia, sikur skafet te ishin zhdukur vertet
Vizitor 01:28
Vizitor 01:20
Vizitor 01:19
Vizitor 01:18 KONSULLI I HARRUAR I SELANIKUT
Vizitor 01:04 Kur jeta e njeriut varet nga "dominoja"
Vizitor 00:51
Vizitor 00:48 Vizitor 00:48 Jemi njė komb apo nuk jemi?
Vizitor 00:43 Gjyqi special
Vizitor 00:39 Nafta ne RSH
Vizitor 00:27
Vizitor 00:11 Leaton Vathi, te djathte mos e harroni kurre!
Vizitor 23:59
Vizitor 23:58
Vizitor 23:55 /diskutime/viewthread.php
Vizitor 23:47
Vizitor 23:32 ARTi
Vizitor 23:27 Shqiperia sot...
Vizitor 23:09
Vizitor 23:03 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 23:00
Vizitor 22:56 Sabiha Kasimati, gruaja e vetme ndėr 22 tė dėnuarit me vdekje
Vizitor 22:54
Vizitor 22:54 Si e vranė kriminelėt dhe pse Ilir Selimajn
Vizitor 22:53
Vizitor 22:52 /diskutime/
Vizitor 22:50
Vizitor 22:17 Përballja e krimeve komuniste në Atdhe
Vizitor 22:17 Vërejtje dhe sugjerime
Vizitor 22:17 Cheap michael kors watches hermes handbags outlet an update
Vizitor 22:17 She in addition began seeing postings on Facebook and Twitter.
Vizitor 22:17 Another stock catalyst can be NikeӮs analyst meeting Oct.
Vizitor 22:17 Elita
Vizitor 22:17 eDjathta Shqiptare
Vizitor 22:17 cheap ferragamo belts vaguely surfaced
Vizitor 22:17
Vizitor 22:15 Ne mbrojtje te vlerave te religjioneve.
Vizitor 22:15 /diskutime/viewthread.php
Vizitor 22:06
Vizitor 22:06
Vizitor 22:06
Vizitor 22:04
Vizitor 21:57 Paradokset e politikes shqiptare
Vizitor 21:47
Vizitor 21:40
Vizitor 21:38 Libra per(mbi) Kosoven
Vizitor 21:33 Transnistria
Vizitor 21:24 Transnistria
Vizitor 21:24 Transnistria
Vizitor 21:22 rritja e rroges minimale: fatkeqesisht kthim ne te kaluaren<
Vizitor 21:22 rritja e rroges minimale: fatkeqesisht kthim ne te kaluaren
Vizitor 21:19 Albanian Chronology
Vizitor 21:19 Albanian Chronology
Vizitor 21:18 Peticion per pavaresine e Kosoves - AACL
Vizitor 21:12
Vizitor 21:11 Zgjedhjet ne SHBA dhe Ironia e Vezhgimit
Vizitor 21:10 Partia Balli Kombetar
Vizitor 21:10
Vizitor 21:10
Vizitor 20:54 Marrėveshja sė Ripranimit tė Personave Ilegalė
Vizitor 20:52
Vizitor 20:29 19 Tetor 2003 - Lumtunimi i Nane Terezes
Vizitor 20:28 ShQIPTARET NE BOTE;migrimet,zbulimet dhe te ariturat e tyre.
Vizitor 20:16 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 20:15
Vizitor 20:12 PD
Vizitor 20:12
Vizitor 20:08 Vizitor 19:55 Vizitor 19:54 Lidhjet e Krimit me Politiken
Vizitor 19:52
Vizitor 19:52 Pasojat e komunizmit
Vizitor 19:44 Leka Zogu
Vizitor 19:33
Vizitor 19:32
Vizitor 19:28 Mehmet Ali Pasha
Vizitor 19:24 Reformimi i OKB-se
Vizitor 19:18 Selami, Ky "Meteor" qe Shuhet Shpejt
Vizitor 19:16 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 19:07
Vizitor 18:52
Vizitor 18:51 Sa kohe do te zgjase cmenduria e politikes shqiptare?
Vizitor 18:48
Vizitor 18:37 "Vizioni pėr Evropėn duhet tė rezultojė njė histori e suksesit"
Vizitor 18:36 rritja e rroges minimale: fatkeqesisht kthim ne te kaluaren
Vizitor 18:35 Pse duhet tė ikin Nano e Berisha ?
Vizitor 18:34
Vizitor 18:16 Baba Selimi, dijetari i pavdekshėm
Vizitor 18:12
Vizitor 18:04 Harta e Vilajeteve
Vizitor 18:04
Vizitor 17:48 Per te drejtat e femijeve
Vizitor 17:46 TE VERTETAT E 1997
Vizitor 17:32
Vizitor 17:25 Gjeopolitika
Vizitor 17:05
Vizitor 17:03
Vizitor 17:01
Vizitor 17:00 Gjėma e komunizmit nė Shqipėri
Vizitor 16:42 Monarki apo republike?
Vizitor 16:37
Vizitor 16:34
Vizitor 16:32 Hekurudha e pare shqiptare
Vizitor 16:21 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 16:19 /diskutime/
Vizitor 16:18
Vizitor 16:16
Vizitor 16:15
Vizitor 16:14 TE VERTETAT E 1997
Vizitor 16:13 Pse duhet tė ikin Nano e Berisha ?
Vizitor 16:10 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 16:09 Lėvizja pėr Zhvillim Kombėtar
Vizitor 15:57
Vizitor 15:52 Tirana
Vizitor 15:46 RSH nuk eshte shtet!
Vizitor 15:39 Ahmet Nivica: "Zoti Ramiz, pse e vratė komunistin Karafil Bisha"
Vizitor 15:31
Vizitor 15:24 /diskutime/
Vizitor 15:11 Laiciteti i Shkolles
Vizitor 15:10
Vizitor 15:09
Vizitor 15:08
Vizitor 15:02
Vizitor 14:43 Abdi Baleta
Vizitor 14:31 Te pushkatuarit ne Nentorit 1944
Vizitor 14:21 ARTi
Vizitor 14:20
Vizitor 14:18 ARTi
Vizitor 14:14 Hawkins claimed.In Canyon Region,
Vizitor 13:46 Ja si vriteshin tė burgosurit politikė nė kampin e Laēit, nė vitin 1966"
Vizitor 13:44
Vizitor 13:40
Vizitor 13:38 Leaton Vathi, te djathte mos e harroni kurre!
Vizitor 13:35 Rrėfimi: Prej 7 vjetėsh nė kėrkim tė vrasėsve tė djalit
Vizitor 13:33 Pasaportat: Hetim apo Loje Politikanesh
Vizitor 13:31
Vizitor 13:05 Vizitor 12:58
Vizitor 12:41
Vizitor 12:41 Harta e Vilajeteve
Vizitor 12:29
Vizitor 12:29
Vizitor 12:27 Ja pema gjenealogjike e familjes sė Skėnderbeut deri mė sot
Vizitor 12:25 Toskėrisht apo Gegnisht
Vizitor 12:15
Vizitor 12:06 Hidrocentralet
Vizitor 12:01 Harta e Vilajeteve
Vizitor 11:50
Vizitor 11:46
Vizitor 11:38
Vizitor 11:29
Vizitor 11:29 converse all star sale
Vizitor 11:15
Vizitor 11:14
Vizitor 11:06 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 10:58 Grupet Ushtarake Shqiptare
Vizitor 10:54 Masakra e 26 shkurtit 1951
Vizitor 10:49 Europa Juglindore (gjendja)
Vizitor 10:46 Paradokset e politikes shqiptare
Vizitor 10:10 Meshari
Vizitor 10:07
Vizitor 09:49
Vizitor 09:42 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 09:30
Vizitor 09:28
Vizitor 09:27
Vizitor 09:11
Vizitor 09:06
Vizitor 09:05
Vizitor 08:49
Vizitor 08:45 PD
Vizitor 08:42 Harta e Vilajeteve
Vizitor 08:19 BURRI ME PANTALLONA TE SHKURTRA
Vizitor 08:13 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 08:06
Vizitor 07:53 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 07:52
Vizitor 07:46 Monopoli - dominant ne ekonomine shqiptare
Vizitor 07:41
Vizitor 07:40
Vizitor 07:35
Vizitor 07:17 /diskutime/
Vizitor 07:14
Vizitor 07:14
Vizitor 06:54
Vizitor 06:46
Vizitor 06:34 Vizitor 06:18
Vizitor 06:13 /diskutime/
Vizitor 06:12
Vizitor 06:06 Protesta 7 shkurt
Vizitor 06:02
Vizitor 06:02
Vizitor 05:58
Vizitor 05:51 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 05:44
Vizitor 05:40
Vizitor 05:32
Vizitor 05:30 Ēėshtja Ēame
Vizitor 05:20
Vizitor 05:16
Vizitor 05:08
Vizitor 05:04 MERGATA SHQIPTARE NĖ SHBA
Vizitor 04:53 /diskutime/
Vizitor 04:35
Vizitor 04:10 Gjyqi special
Vizitor 03:54 Te dhena ekonomike per Shqiperine
Vizitor 03:16 Kroacia
Vizitor 03:11
Vizitor 03:06
Vizitor 03:06
Vizitor 03:06 Nesėr me njė akademi pėrkujtimore shėnohet 5-vjetori i vrasjes sė kolonel Ahmet Krasniqit
Vizitor 03:06
Vizitor 03:06
Vizitor 02:54
Vizitor 02:52
Vizitor 02:51
Vizitor 02:39 Universiteti i Tetovės
Vizitor 02:39
Vizitor 02:36
Vizitor 02:20
Vizitor 02:20
Vizitor 02:13
Vizitor 02:05 Sigurimi dhe e djathta shqiptare
Vizitor 01:56 Harta e Vilajeteve
Vizitor 01:40 "Hakmarrja per Drejtesi" kercenon.
Vizitor 01:38 Kanuni i Lekė Dukagjinit si fjalė e urtė e princit tė fundit tė derės sė Dukagjinėve
Vizitor 01:31
Vizitor 01:18 Ardhmėria e Kosovės
Vizitor 01:10 Krimi i djallit enver ne ushtri
Vizitor 01:04
Vizitor 00:57
Vizitor 00:49 Protesta 7 shkurt
Vizitor 00:48 Monopoli - dominant ne ekonomine shqiptare
Vizitor 00:38 Leka Zogu
Vizitor 00:35 Europa Juglindore (gjendja)
Vizitor 00:29 Shteti shqiptar 1912 deri ne 1939
Vizitor 00:19
Vizitor 00:16 Leaton Vathi, te djathte mos e harroni kurre!
Vizitor 00:10
Vizitor 23:55 Protesta 7 shkurt
Vizitor 23:40 UNIVERSITETI"ZOJA E KESHILLIT TE MIRE"
Vizitor 23:30 Persekutimi i Familjes Kokoshi
Vizitor 23:28 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 23:25 Akuza te bujshme, por vetem perfituan!?
Vizitor 23:23 Nike air max shoes will not likely enable
Vizitor 23:11
Vizitor 22:59
Vizitor 22:56 TE VERTETAT E 1997
Vizitor 22:52 Vizitor 22:45 Universiteti i parė privat Regjistrohen 400 tė rinj
Vizitor 22:12
Vizitor 22:11 Selami, Ky "Meteor" qe Shuhet Shpejt
Vizitor 22:08
Vizitor 22:00 "Hakmarrja per Drejtesi" kercenon.
Vizitor 21:51 Sistemi zgjedhor ne RSH
Vizitor 21:36
Vizitor 21:35 15 familjet mafioze shqiptare
Vizitor 21:35
Vizitor 21:34 SHTETIII
Vizitor 21:20 Pasaportat: Hetim apo Loje Politikanesh
Vizitor 21:17 Abdi Baleta
Vizitor 21:16
Vizitor 21:14 Lajme shkencore
Vizitor 21:12 Lajme shkencore
Vizitor 21:12 Lajme shkencore
Vizitor 21:12 Lajme shkencore
Vizitor 21:02 Familja Qypi e Kurbinit
Vizitor 20:49
Vizitor 20:46 KRYENGRITJA E 10 QERSHORIT 1924
Vizitor 20:38
Vizitor 20:31
Vizitor 20:29
Vizitor 20:25 RREFIMI I XHEMAL ALIMEHMETIT PER KUNATIN E ENVERIT
Vizitor 20:25
Vizitor 20:22
Vizitor 20:14
Vizitor 20:13 Fatos Nano
Vizitor 19:29 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 19:23 ESSE PER DIKTATUREN KOMUNISTE
Vizitor 19:18 Kanuni i Lekė Dukagjinit si fjalė e urtė e princit tė fundit tė derės sė Dukagjinėve
Vizitor 19:16 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 19:07
Vizitor 19:04
Vizitor 18:55 Nike Flyknit higher with a highly flexible Nike Free midsole
Vizitor 18:46
Vizitor 18:31 Prostitucioni, krimi ndaj femres shqiptare!
Vizitor 18:16
Vizitor 18:11 Gjergj Kastrioti-Skenderbeu heroi ynė Kombėtar
Vizitor 18:07 Prostitucioni, krimi ndaj femres shqiptare!
Vizitor 17:39
Vizitor 17:27 RASTI ENIGMATIK I VRASJES SĖ MEHMET SHEHUT
Vizitor 17:24 Femra ne kulturen shqiptare
Vizitor 17:21
Vizitor 17:09 Prostitucioni, krimi ndaj femres shqiptare!
Vizitor 16:58 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 16:57 Paradokset e politikes shqiptare
Vizitor 16:49
Vizitor 16:46 Perleshje ne Bathore
Vizitor 16:36 Selami, Ky "Meteor" qe Shuhet Shpejt
Vizitor 16:05 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 15:59
Vizitor 15:56 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 15:47
Vizitor 15:23
Vizitor 15:10 Shqiptaret ne Turqi
Vizitor 15:10 Partia Kristian Demokrate Shqiptare
Vizitor 15:01 ILIRADA HISTORIA DHE SHTRIJA GJEOGRAFIKE
Vizitor 14:40 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 14:35 Ēka duhet tė ketė bėrė nji person qė tė quhet TRADHĖTAR
Vizitor 14:35 Enver Hoxha dhe dėnimi i kushėririt tė tij, Abedin Hoxha
Vizitor 14:32
Vizitor 14:28
Vizitor 14:23 MJAFT!
Vizitor 14:22
Vizitor 14:14
Vizitor 13:55
Vizitor 13:55 BESIMI DHE FEJA
Vizitor 13:53
Vizitor 13:43
Vizitor 13:30 Greva e urise
Vizitor 13:29
Vizitor 13:14 eDjathta Shqiptare
Vizitor 13:09
Vizitor 12:56
Vizitor 12:55
Vizitor 12:55
Vizitor 12:52 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 12:21
Vizitor 12:18 ARTi
Vizitor 12:13
Vizitor 11:59
Vizitor 11:58
Vizitor 11:56
Vizitor 11:54
Vizitor 11:51 Ēėshtja e Pronės
Vizitor 11:51
Vizitor 11:39
Vizitor 11:34
Vizitor 11:28 Toskėrisht apo Gegnisht
Vizitor 11:13
Vizitor 11:13 eDjathta Shqiptare
Vizitor 11:01 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 11:01
Vizitor 10:55 Kriza energjitike ne RSH
Vizitor 10:41 UNIVERSITETI"ZOJA E KESHILLIT TE MIRE"
Vizitor 10:41 Partia Balli Kombetar
Vizitor 10:36 ky vėnd mund t
Vizitor 10:02
Vizitor 10:01 eDjathta Shqiptare
Vizitor 09:44 Sigurimi dhe e djathta shqiptare
Vizitor 09:37 Korrupsioni nė Kosovė e Shqipėri!
Vizitor 09:22 Kombi sot
Vizitor 09:20
Vizitor 09:13
Vizitor 09:09 ESSE PER DIKTATUREN KOMUNISTE
Vizitor 09:00
Vizitor 08:28 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 08:27 Kanuni i Lekė Dukagjinit si fjalė e urtė e princit tė fundit tė derės sė Dukagjinėve
Vizitor 08:26 Vritet truproja e Ramush Haradinajt, vrasėsi nė kėrkim
Vizitor 08:21
Vizitor 08:09
Vizitor 07:40
Vizitor 07:40
Vizitor 07:15 Monarki apo republike?
Vizitor 07:13
Vizitor 07:00
Vizitor 06:55
Vizitor 06:49
Vizitor 06:39
Vizitor 06:39
Vizitor 06:37 Sali Berisha, kryetari i PD
Vizitor 06:34
Vizitor 06:34 Mjerimi i te djathteve
Vizitor 06:20
Vizitor 06:13 Ceshtja e tokes
Vizitor 06:11 Biologu Shuaip Kraja prezanton dy patentat botėror
Vizitor 05:59 MERGATA SHQIPTARE NĖ SHBA
Vizitor 05:58 Cili eshte qendrimi i SHBA?
Vizitor 05:41
Vizitor 05:30 Ēėshtja Ēame
Vizitor 05:14 "Vizioni pėr Evropėn duhet tė rezultojė njė histori e suksesit"
Vizitor 04:49 Vrasja e Azem Hajdarit me 1998
Vizitor 04:46 Sigurimi dhe e djathta shqiptare
Vizitor 04:34
Vizitor 04:33 converse schuhe bestellen
Vizitor 04:30 Nene Tereza
Vizitor 04:27
Vizitor 04:09 converse schuhe bestellen
Vizitor 04:07 UNMIK
Vizitor 04:07 Katastrofė ekologjike
Vizitor 03:46 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 03:45 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 03:44
Vizitor 03:38 Shqipėria dhe Europa
Vizitor 03:34 Kombi sot
Vizitor 03:28 Premtimet dhe realizimet e tyre nga qeveria e Berishes
Vizitor 03:18 UNMIK
Vizitor 03:17 Protesta 7 shkurt
Vizitor 03:13
Vizitor 03:12 Sigurimi dhe e djathta shqiptare
Vizitor 02:52 MERGATA SHQIPTARE NĖ SHBA
Vizitor 02:52
Vizitor 02:45 Vritet truproja e Ramush Haradinajt, vrasėsi nė kėrkim
Vizitor 02:42 UNMIK
Vizitor 02:42
Vizitor 02:37
Vizitor 02:26 Kėshtu zbarkimi i grupit tė Xhevdet Mustafės u bė mė 25 shtator 1982.
Vizitor 02:25 Përballja e krimeve komuniste në Atdhe
Vizitor 02:20 Kėshtu zbarkimi i grupit tė Xhevdet Mustafės u bė mė 25 shtator 1982.
Vizitor 02:03
Vizitor 01:57 PD
Vizitor 01:56 Enderr e vertete
Vizitor 01:55 Vetgjygjesia
Vizitor 01:47 Il Caso Albania - Miti identitari
Vizitor 01:39 ARTi
Vizitor 01:28 Kombi sot
Vizitor 01:22 eDjathta Shqiptare
Vizitor 01:18 Harta e Vilajeteve
Vizitor 01:10 Protesta 7 shkurt
Vizitor 01:05 Protesta 7 shkurt
Vizitor 00:54 Kundra Izraelit (sulmet s'kane te sosur)
Vizitor 00:48
Vizitor 00:46
Vizitor 00:46
Vizitor 00:39
Vizitor 00:20 Kroacia
Vizitor 00:13
Vizitor 00:09
Vizitor 23:45
Vizitor 23:32 Toskėrisht apo Gegnisht
Vizitor 23:32 PD
Vizitor 23:31
Vizitor 23:31 Kujtime mbi Vincenc Prenushin
Vizitor 23:27 Akademi per te Djathten Shqiptare
Vizitor 23:14 Shqiptaret ne Kanada
Vizitor 23:08 ARTi
Vizitor 23:03 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 22:46 TE PERNDJEKURIT, NDIHME TEK PARTITE E DJATHTA
Vizitor 22:42 Opozita e pare Shqiptare
Vizitor 22:28
Vizitor 22:14 converse schuhe bestellen
Vizitor 22:00 Republika e dhjetė
Vizitor 22:00 ESSE PER DIKTATUREN KOMUNISTE
Vizitor 21:58
Vizitor 21:46 Kolonele policie me biznese qindramije USD
Vizitor 21:27 ARISTIDH KOLIA
Vizitor 21:26 Si mund te ulet ndikimi Grek ne RSH
Vizitor 21:14 Monopoli - dominant ne ekonomine shqiptare
Vizitor 21:14 Premtimet dhe realizimet e tyre nga qeveria e Berishes
Vizitor 21:10 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 21:05 /diskutime/
Vizitor 20:50
Vizitor 20:45
Vizitor 20:44 /diskutime/viewthread.php?tid
Vizitor 20:41
Vizitor 20:34 Teodor Anton IPPEN - kryekonsulli austriak ne Shkoder
Vizitor 20:34
Vizitor 20:33 Femra ne kulturen shqiptare
Vizitor 20:27 Eurocentrizmi i shqiptarit
Vizitor 20:27 Tirana
Vizitor 20:25 "Vizioni pėr Evropėn duhet tė rezultojė njė histori e suksesit"
Vizitor 20:17 Sistemi zgjedhor ne RSH
Vizitor 20:16
Vizitor 20:16 SHQIPTARET KANE KISHEN E TYRE KATOLIKE NE ROME
Vizitor 20:11
Vizitor 20:03 KOSOVA : MARRĖVESHJA E RAMBUJES
Vizitor 20:03 ARTi
Vizitor 20:00
Vizitor 19:49
Vizitor 19:43
Vizitor 19:42 Tirana
Vizitor 19:41
Vizitor 19:38
Vizitor 19:35 ARTi
Vizitor 19:10
Vizitor 19:02 TE VERTETAT E 1997
Vizitor 19:02 Zgjerimi i BE dhe Ballkani Perendimor
Vizitor 18:57 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 18:50
Vizitor 18:50 Serbia
Vizitor 18:45 TE VERTETAT E 1997
Vizitor 18:35 Zgjerimi i BE dhe Ballkani Perendimor
Vizitor 18:07 Premtimet dhe realizimet e tyre nga qeveria e Berishes
Vizitor 18:03
Vizitor 17:57 Protesta 7 shkurt
Vizitor 17:51 ky vėnd mund t
Vizitor 17:48
Vizitor 17:46 Gjuha Shqipe
Vizitor 17:37 Paradokset e politikes shqiptare
Vizitor 17:30 Harta e Vilajeteve
Vizitor 17:22 Si mund te ulet ndikimi Grek ne RSH
Vizitor 17:15 Kush jane me te pasurit ne RSH?
Vizitor 17:02 Vizitor 16:59 Bienale Tiranė 2003
Vizitor 16:29 Leka Zogu
Vizitor 16:17 Tragjedia, sikur skafet te ishin zhdukur vertet
Vizitor 16:08 Partia Balli Kombetar
Vizitor 16:05
Vizitor 16:00
Vizitor 15:56
Vizitor 15:29 Biologu Shuaip Kraja prezanton dy patentat botėror
Vizitor 15:28
Vizitor 15:26 Zgjedhje 2009
Vizitor 15:10
Vizitor 15:06 Harta e Vilajeteve
Vizitor 15:05
Vizitor 14:59 Kush jane me te pasurit ne RSH?
Vizitor 14:56
Vizitor 14:48
Vizitor 14:33 Harta e Vilajeteve
Vizitor 14:26
Vizitor 14:21
Vizitor 14:21 "Vizioni pėr Evropėn duhet tė rezultojė njė histori e suksesit"
Vizitor 14:19
Vizitor 14:17 Harta e Vilajeteve
Vizitor 14:15
Vizitor 13:56 Krimi ne RSH
Vizitor 13:50
Vizitor 13:49 Kreditė pėr biznes, ja kushtet qė ofrojnė bankat
Vizitor 13:33 Probleme te pergjithshme universitare ne RSH
Vizitor 13:28
Vizitor 13:28 Pse duhet shkatrruar edhe njehere meme Shqiperia?
Vizitor 13:28
Vizitor 13:28 PER CFARE KEMI SHPIFUR, ZOTI KRYEMINISTER?
Vizitor 13:27
Vizitor 13:27
Vizitor 12:46 Diaspora Shqiptare
Vizitor 12:45 Shteti shqiptar 1912 deri ne 1939
Vizitor 12:02 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 11:56 ARTi
Vizitor 11:55
Vizitor 11:23
Vizitor 11:22
Vizitor 11:00 Sa jane emigrante?
Vizitor 10:57 Si do te zgjidhim krizen energjitike?
Vizitor 10:55 LIDHJA QYTETARE SHQIPTARO AMERIKANE
Vizitor 10:42 PD
Vizitor 10:40
Vizitor 10:38 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 10:20
Vizitor 10:13
Vizitor 10:13 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 09:57
Vizitor 09:56
Vizitor 09:56
Vizitor 09:45
Vizitor 09:39 Harta e Vilajeteve
Vizitor 09:32
Vizitor 09:31
Vizitor 09:14 Gjyqi special
Vizitor 09:13
Vizitor 08:44
Vizitor 08:25
Vizitor 08:23 Vizitor 08:13
Vizitor 08:13
Vizitor 08:11
Vizitor 08:11 Which purpose they're buying their Nike air max Shoes
Vizitor 08:04
Vizitor 08:03 Vrasjet ne Kosove
Vizitor 07:46 Ralph Lauren Shoes ralph lauren polo there's a slight
Vizitor 07:19
Vizitor 07:11 Ekonomia
Vizitor 07:08
Vizitor 06:59
Vizitor 06:41 Ardhmėria e Kosovės
Vizitor 06:41 Partia Demokrate e Re
Vizitor 06:40 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 06:40 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 06:40 Il Caso Albania - Miti identitari
Vizitor 06:40 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 06:40 Ēėshtja e Pronės
Vizitor 06:40 Abuzime Diabolike me Shkodren
Vizitor 06:39 Partia Balli Kombetar Demokrat
Vizitor 06:32
Vizitor 06:26 Tirana
Vizitor 06:20 ky vėnd mund te bėhet nqs:
Vizitor 06:14 Nene Tereza
Vizitor 06:05
Vizitor 05:39
Vizitor 05:32
Vizitor 05:28 Shqiptaret ne Turqi
Vizitor 05:00 Turizmi
Vizitor 04:39
Vizitor 04:34
Vizitor 04:21
Vizitor 04:16
Vizitor 04:04
Vizitor 03:37 Shqiptaret ne Turqi
Vizitor 03:12
Vizitor 03:05 Historia personale e Ylli Kontit, ish-i burgosur politik
Vizitor 03:01 Plazhet shqiptare
Vizitor 02:59 Shqiptaret ne Greqi, skllever moderne
Vizitor 02:57 Nene Tereza
Vizitor 02:32
Vizitor 02:05 XHOANA-EDI-2K, TRESHJA QE BEN LIGJIN
Vizitor 01:31
Vizitor 01:21 Përballja e krimeve komuniste në Atdhe
Vizitor 01:17
Vizitor 01:14
Vizitor 01:13 Eurocentrizmi i shqiptarit
Vizitor 00:48 UNMIK
Vizitor 00:46 Nene Tereza
Vizitor 00:39
Vizitor 00:36
Vizitor 00:16 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 00:16 ARTi
Vizitor 00:13
Vizitor 00:08
Vizitor 23:59 UNMIK
Vizitor 23:57 Kanuni i Lekė Dukagjinit si fjalė e urtė e princit tė fundit tė derės sė Dukagjinėve
Vizitor 23:57 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 23:52
Vizitor 23:44 Vizitor 23:28 Komuniste ju perbuz deri pafundesi
Vizitor 23:27 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 23:24 "Vizioni pėr Evropėn duhet tė rezultojė njė histori e suksesit"
Vizitor 23:18
Vizitor 23:16
Vizitor 23:15
Vizitor 22:55 Pasojat e komunizmit
Vizitor 22:47
Vizitor 22:45
Vizitor 22:43 Fatos Nano
Vizitor 22:39 Harta e Vilajeteve
Vizitor 22:32 Mafia shqiptare
Vizitor 22:18
Vizitor 22:14 "I teti nė bronz"
Vizitor 22:13 Gjyqi special
Vizitor 22:11 ARISTIDH KOLIA
Vizitor 22:04 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 21:51 19 Tetor 2003 - Lumtunimi i Nane Terezes
Vizitor 21:43
Vizitor 21:34
Vizitor 21:22 Masakra e 26 shkurtit 1951
Vizitor 21:20
Vizitor 21:19
Vizitor 21:13
Vizitor 21:12
Vizitor 21:05 Kosova Lindore (ose Serbia e Jugut)
Vizitor 20:58 Si e vranė kriminelėt dhe pse Ilir Selimajn
Vizitor 20:58 Lidhjet e Krimit me Politiken
Vizitor 20:51 Fragmente nga libri"Post-scriptum mbi diktaturen"shkruar nga V.Qesari
Vizitor 20:48 UNMIK
Vizitor 20:41 Pasojat e komunizmit
Vizitor 20:41 Gjyqi special
Vizitor 20:38
Vizitor 20:35 E Verteta e Etnive ne Shqiperi
Vizitor 20:28 Ngjarjet e marsit 2004 nė Kosovė
Vizitor 20:27 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 20:21 Shqipėria dhe Europa
Vizitor 20:18 UNMIK
Vizitor 20:17 ARTi
Vizitor 20:16
Vizitor 20:16 UNMIK
Vizitor 20:04 UNMIK
Vizitor 19:50 Minoritetet ne RSH
Vizitor 19:44
Vizitor 19:38 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 19:34 Vizitor 19:30
Vizitor 19:30 Përballja e krimeve komuniste në Atdhe
Vizitor 19:24 Vetgjygjesia
Vizitor 19:12 PD
Vizitor 19:08 ARTi
Vizitor 19:02
Vizitor 18:26
Vizitor 18:26 Rreziku Islamist
Vizitor 18:00 A eshte realisht Shqiperia e pushtuar nga Greqia...!?
Vizitor 17:36 Shqiperia sot...
Vizitor 17:32 Lidhjet e Krimit me Politiken
Vizitor 17:11 -"Gegėrishtja - dashuri dhe krenari"
Vizitor 17:01
Vizitor 17:00 MERGATA SHQIPTARE NĖ SHBA
Vizitor 16:57
Vizitor 16:56 /diskutime/
Vizitor 16:47
Vizitor 16:43
Vizitor 16:27
Vizitor 16:22 Lidhjet e Krimit me Politiken
Vizitor 16:16 Halit Brahim Muēaj - Kabashi
Vizitor 16:14 Familja Qypi e Kurbinit
Vizitor 15:54
Vizitor 15:51 Gjyqi special
Vizitor 15:51
Vizitor 15:49 Kreditė pėr biznes, ja kushtet qė ofrojnė bankat
Vizitor 15:44 Fatos Nano
Vizitor 15:43 Plazhet shqiptare
Vizitor 15:40 Imzot Luigj Bumēi
Vizitor 15:38 /diskutime/
Vizitor 15:27 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 15:08 Rreziku Islamist
Vizitor 14:55 Rreziku Islamist
Vizitor 14:55 Rreziku Islamist
Vizitor 14:53 Shoqata "Ēameria"
Vizitor 14:34
Vizitor 14:25 /diskutime/
Vizitor 14:22
Vizitor 14:21
Vizitor 13:40
Vizitor 13:28 Protesta "Nano ik" shtrihet deri ne Bruksel
Vizitor 13:12
Vizitor 13:12 Ēka duhet tė ketė bėrė nji person qė tė quhet TRADHĖTAR
Vizitor 13:11 Gjuha Shqipe
Vizitor 12:39 Shqiptaret ne Turqi
Vizitor 12:28
Vizitor 12:18 Gjyqi special
Vizitor 12:10
Vizitor 11:50
Vizitor 11:42
Vizitor 11:33 Çështje shoqërore
Vizitor 11:31
Vizitor 11:29
Vizitor 11:17
Vizitor 11:15 Mafia shqiptare
Vizitor 11:13 Prof. LUAN GASHI - Njė jetė nė shėrbim tė Kosovės
Vizitor 11:11
Vizitor 11:09
Vizitor 11:00
Vizitor 11:00 Prostitucioni, krimi ndaj femres shqiptare!
Vizitor 10:47 Ndarja Administrative?
Vizitor 10:36 Rreziku Islamist
Vizitor 10:30 Opozita e pare Shqiptare
Vizitor 10:24 Pėrse duhet tė humbte Arbėn Xhaferri?
Vizitor 09:34
Vizitor 09:30 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 08:55 Miladini e zgjodhi Enverin nė krye tė PKSH
Vizitor 08:11 Serbia
Vizitor 06:47
Vizitor 06:38 Kombi sot
Vizitor 06:00 Ēėshtja Ēame
Vizitor 05:57
Vizitor 05:37
Vizitor 05:37 /diskutime/
Vizitor 05:11
Vizitor 05:11
Vizitor 05:11
Vizitor 04:54 /diskutime/
Vizitor 04:14
Vizitor 04:13
Vizitor 03:37
Vizitor 03:11 Korridori 8
Vizitor 03:08
Vizitor 02:31
Vizitor 02:23
Vizitor 02:04 Nacionalizmi - Teme Polemizimi
Vizitor 02:04 /diskutime/
Vizitor 01:53 Paradokset e politikes shqiptare
Vizitor 01:25
Vizitor 01:22 Kuvendime të moderatorëve
Vizitor 01:16 Ēėshtja e Pronės
Vizitor 01:07 Opozita e pare Shqiptare
Vizitor 00:57
Vizitor 00:51
Vizitor 00:47 Vrasja e Azem Hajdarit me 1998
Vizitor 00:40
Vizitor 00:39 Kundra Izraelit (sulmet s'kane te sosur)
Vizitor 00:35 Vrasjet ne Kosove
Vizitor 00:24 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 00:21 Fajdet ne RSH
Vizitor 00:16 Krimi ne RSH
Vizitor 00:14 MERGATA SHQIPTARE NĖ SHBA
Vizitor 00:08 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 23:43
Vizitor 23:41 Rugova vė gurthemelin e katedrales katolike “Nėna Terezė” nė qendėr tė Prishtinės
Vizitor 23:41
Vizitor 23:33 Organizatat jofitimprurese
Vizitor 23:31 Vale kur dhe si do ta bashkojme Shqiperinė?
Vizitor 23:04
Vizitor 23:03 Ēėshtja Ēame
Vizitor 23:02
Vizitor 22:59 Liber i ri - Histori e Shqiperise se jugut/ Epirit te veriut
Vizitor 22:41
Vizitor 22:30 Fatmir Mediu
Vizitor 22:29 Shqiperia sot...
Vizitor 22:29
Vizitor 22:24
Vizitor 22:08 ARTi
Vizitor 22:08 KRONIKA KULTURORE
Vizitor 22:08 KRONIKA KULTURORE
Vizitor 22:07 ARTi
Vizitor 22:00 In fact was considered, the best of the top were carefully whittled on
Vizitor 21:54
Vizitor 21:46
Vizitor 21:40
Vizitor 21:39
Vizitor 21:32 Kompania 4000
Vizitor 21:26
Vizitor 21:21
Vizitor 21:04 Ekrem Bardha dhe komunistet
Vizitor 21:04 Gjergj Kastrioti-Skenderbeu heroi ynė Kombėtar
Vizitor 20:55 Vale kur dhe si do ta bashkojme Shqiperinė?
Vizitor 20:54 Vizitor 20:43 Harta e Vilajeteve
Vizitor 19:49 Përballja e krimeve komuniste në Atdhe
Vizitor 19:47
Vizitor 19:28 ARTi
Vizitor 19:27 Sami Bardha, i Mbetur prej Kater Vellezerish
Vizitor 19:08 Statusi i Kosoves
Vizitor 19:05
Vizitor 18:46 Vizitor 18:20 Pse nuk hetohen krimet?
Vizitor 18:05 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 18:03 ARTi
Vizitor 17:48
Vizitor 17:44 Harta e Vilajeteve
Vizitor 17:23 Ralph Lauren Polo ralph lauren polo you can guarantee alone
Vizitor 17:19 Kosova e Shitur; Serbia under construction
Vizitor 17:18 Statusi i Kosoves
Vizitor 17:15 Transporti ajror ne RSH
Vizitor 17:09
Vizitor 17:07 Selami, Ky "Meteor" qe Shuhet Shpejt
Vizitor 17:06 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 17:03
Vizitor 17:01 Vrasja e Azem Hajdarit me 1998
Vizitor 16:53 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 16:44 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 16:43 ARTi
Vizitor 16:43
Vizitor 16:41
Vizitor 16:18
Vizitor 16:13 Grupet Ushtarake Shqiptare
Vizitor 16:12 Statusi i Kosoves
Vizitor 15:58 Lidhja e Intelektualėve Shqiptaro-Amerikan
Vizitor 15:50
Vizitor 15:49 RSH nuk eshte shtet!
Vizitor 15:38 PD
Vizitor 15:18 Statusi i Kosoves
Vizitor 15:13 ARTi
Vizitor 15:08 ESSE PER DIKTATUREN KOMUNISTE
Vizitor 15:06
Vizitor 14:58 Kolonele policie me biznese qindramije USD
Vizitor 14:57 Zgjedhje vendore 2007
Vizitor 14:43
Vizitor 14:29 Rreziku Islamist
Vizitor 14:15 Mbulimi i krimeve te kryera ne Kosove
Vizitor 13:57 Lidhjet e Krimit me Politiken
Vizitor 13:56 Persekutimi komunist mbi vajzat e Bajram Currit
Vizitor 13:56 Rreziku Islamist
Vizitor 13:54 Monopoli - dominant ne ekonomine shqiptare
Vizitor 13:52 Protesta 7 shkurt
Vizitor 13:43 Kodikėt: Thesare tė Kulturės sė Popullit Shqiptar
Vizitor 13:32
Vizitor 13:24 Vizitor 13:12 Shqiptaret ne Turqi
Vizitor 13:08 U nda nga jeta Prof. Gjon Shllaku
Vizitor 13:06
Vizitor 12:45 Tregtia e bananeve
Vizitor 12:41 Zyra Qendrore e Regjistrimit tė Pasurive tė Paluajtshme Tiranė
Vizitor 12:02 Ne mbrojtje te vlerave te religjioneve.
Vizitor 11:59 Rreziku Islamist
Vizitor 11:52 /diskutime/viewthread.php
Vizitor 11:45
Vizitor 11:39 Per te drejtat e femijeve
Vizitor 11:34 Ideali i Cameve
Vizitor 11:16 Arti dhe dita e flamurit
Vizitor 11:04
Vizitor 10:56 Sali Berisha, kryetari i PD
Vizitor 10:56 Perleshje ne Bathore
Vizitor 10:45
Vizitor 10:30
Vizitor 10:23
Vizitor 10:16
Vizitor 10:09
Vizitor 09:58 KRYENGRITJA E 10 QERSHORIT 1924
Vizitor 09:56 LIDHJA QYTETARE SHQIPTARO AMERIKANE
Vizitor 09:34
Vizitor 09:28
Vizitor 09:21 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 09:12 UNMIK
Vizitor 08:25 Kosova ma n'fund u nda prej Serbie
Vizitor 07:56 Gjuha Shqipe
Vizitor 07:56 Gjuha Shqipe
Vizitor 07:50
Vizitor 07:25
Vizitor 06:29
Vizitor 06:19 Fatos Nano
Vizitor 06:17 Kush pengon pavaresine e Kosoves?
Vizitor 06:13 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 05:37 Vizitor 05:30
Vizitor 05:15 Qeveria Berisha 2005
Vizitor 05:03
Vizitor 04:39
Vizitor 04:35 Ndarja e Kosoves
Vizitor 04:24
Vizitor 04:21 /diskutime/
Vizitor 04:20 Nafta ne RSH
Vizitor 03:38 Ku je? Ku jam? Ndihmoni njëri-tjetrin
Vizitor 03:31
Vizitor 03:20
Vizitor 03:18 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 03:17 Ekrem Bardha dhe komunistet
Vizitor 03:06 Shqiptaret ne Greqi, skllever moderne
Vizitor 03:00 CILI ESHTE ING. AVNI HOXHA
Vizitor 02:48
Vizitor 02:41 Vizitor 02:14 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 01:46 Vrasjet ne Kosove
Vizitor 01:44
Vizitor 01:43
Vizitor 01:31
Vizitor 01:30
Vizitor 01:27
Vizitor 01:27 Paradokset e politikes shqiptare
Vizitor 01:13 Shqiptaret ne Greqi, skllever moderne
Vizitor 00:56
Vizitor 00:55
Vizitor 00:40 Gjergj Fishta
Vizitor 00:29 Harta e Vilajeteve
Vizitor 23:35
Vizitor 23:34
Vizitor 23:21
Vizitor 23:19 Terrorizmi islamik
Vizitor 23:19 Pasojat e komunizmit
Vizitor 23:16
Vizitor 23:14 Si do te zgjidhim krizen energjitike?
Vizitor 23:10
Vizitor 23:09
Vizitor 23:02
Vizitor 22:58 Vizitor 22:51 Lidhjet e Krimit me Politiken
Vizitor 22:20
Vizitor 22:07
Vizitor 21:58 Si do te zgjidhim krizen energjitike?
Vizitor 21:56 Zgjedhjet e 23 tetorit ne Kosove
Vizitor 21:52 Mitrovica
Vizitor 21:45
Vizitor 21:35 ARTi
Vizitor 21:35
Vizitor 21:29
Vizitor 21:26
Vizitor 21:25
Vizitor 21:18
Vizitor 21:14
Vizitor 21:13 Organizatat jofitimprurese
Vizitor 21:05 Varret e perbashketa!
Vizitor 21:02 Paradokset e politikes shqiptare
Vizitor 20:58 Shqiptaret ne Greqi, skllever moderne
Vizitor 20:55
Vizitor 20:48
Vizitor 20:20 Monopoli - dominant ne ekonomine shqiptare
Vizitor 20:19
Vizitor 20:08
Vizitor 20:05 Opozita e pare Shqiptare
Vizitor 20:03
Vizitor 20:03
Vizitor 19:57 Zgjedhjet lokale 2003 rezultatet KQZ
Vizitor 19:55 Nesėr me njė akademi pėrkujtimore shėnohet 5-vjetori i vrasjes sė kolonel Ahmet Krasniqit
Vizitor 19:50
Vizitor 19:50 Masakra e 26 shkurtit 1951
Vizitor 19:47
Vizitor 19:47
Vizitor 19:45 Tirana
Vizitor 19:39 Imazhi ... prej cilit dhe i kujt?
Vizitor 19:39
Vizitor 19:24 Vizitor 19:01 Kush jane me te pasurit ne RSH?
Vizitor 18:54 Ku je? Ku jam? Ndihmoni njëri-tjetrin
Vizitor 18:54
Vizitor 18:54
Vizitor 18:50 Operatori i katėrt celular
Vizitor 18:47 ESSE PER DIKTATUREN KOMUNISTE
Vizitor 18:35
Vizitor 18:32
Vizitor 18:23 /diskutime/
Vizitor 18:16 Sali Berisha, kryetari i PD
Vizitor 18:15
Vizitor 18:10 Vizitor 18:06
Vizitor 17:53 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 17:52
Vizitor 17:49 Kush pengon pavaresine e Kosoves?
Vizitor 17:47
Vizitor 17:41
Vizitor 17:33 Raporti i Gazidedes
Vizitor 17:28
Vizitor 17:18 Monopoli - dominant ne ekonomine shqiptare
Vizitor 16:45 ESSE PER DIKTATUREN KOMUNISTE
Vizitor 16:36 Abuzime Diabolike me Shkodren
Vizitor 16:33
Vizitor 16:25
Vizitor 16:22
Vizitor 16:20 Harta e Vilajeteve
Vizitor 16:15 Gjyqi special
Vizitor 15:56 Probleme te pergjithshme universitare ne RSH
Vizitor 15:52
Vizitor 15:52 Vizitor 15:24 Gjuha Shqipe
Vizitor 15:20 MERGATA SHQIPTARE NĖ SHBA
Vizitor 15:11
Vizitor 15:09 ARTi
Vizitor 15:01
Vizitor 15:01
Vizitor 14:55 Kreditė pėr biznes, ja kushtet qė ofrojnė bankat
Vizitor 14:49
Vizitor 14:39 komunat shqiptare ne maqedoni
Vizitor 14:35 komunat shqiptare ne maqedoni
Vizitor 14:34
Vizitor 14:19 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 14:18
Vizitor 14:09
Vizitor 14:03
Vizitor 13:55
Vizitor 13:28
Vizitor 13:26
Vizitor 13:23
Vizitor 13:00 Vizitor 12:56 Gage
Vizitor 12:43
Vizitor 12:42
Vizitor 12:25 Peticion pėr Njohjen e Pavarėsisė sė Kosovės
Vizitor 12:22
Vizitor 12:19 Ministri Toska
Vizitor 12:06 Formati i librit
Vizitor 12:06 Cameria Sot
Vizitor 12:05 Riza Dani ne Opoziten e '46
Vizitor 11:59 Ēėshtja Ēame
Vizitor 11:49
Vizitor 11:48
Vizitor 11:33 Ēėshtja e Pronės
Vizitor 11:32 Gjyqi special
Vizitor 11:08
Vizitor 11:07 Gjuha Shqipe
Vizitor 10:46 ESSE PER DIKTATUREN KOMUNISTE
Vizitor 10:26
Vizitor 10:25 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 10:14 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 10:11
Vizitor 10:09 /diskutime/
Vizitor 10:09
Vizitor 10:09 Sali Berisha, kryetari i PD
Vizitor 10:07 Monarki apo republike?
Vizitor 09:58 Statusi i Kosoves
Vizitor 09:49 Vritet truproja e Ramush Haradinajt, vrasėsi nė kėrkim
Vizitor 09:47 Arvanitet
Vizitor 09:38 Per te drejtat e femijeve
Vizitor 09:25 Hekurudha e pare shqiptare
Vizitor 09:23 E djathta shqiptare dhe kriminaliteti
Vizitor 09:22 Ē'eshte "NDERI I KOMBIT"?
Vizitor 09:20 Harta e Vilajeteve
Vizitor 09:16
Vizitor 08:52
Vizitor 08:51 Hekurudha e pare shqiptare
Vizitor 08:39 Gjuha Shqipe
Vizitor 08:22
Vizitor 08:16
Vizitor 08:16
Vizitor 07:55
Vizitor 07:55 Rreziku Islamist
Vizitor 07:33
Vizitor 07:32 RSH nuk eshte shtet!
Vizitor 07:27
Vizitor 07:13
Vizitor 07:13
Vizitor 07:12
Vizitor 07:04
Vizitor 07:04
Vizitor 06:59
Vizitor 06:56
Vizitor 06:54
Vizitor 06:54
Vizitor 06:51 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 06:50
Vizitor 06:49
Vizitor 06:46
Vizitor 06:44 Nike Flyknit higher with a highly flexible Nike Free midsole
Vizitor 06:44
Vizitor 06:43
Vizitor 06:37
Vizitor 06:34
Vizitor 06:32
Vizitor 06:31
Vizitor 06:30
Vizitor 06:29
Vizitor 06:28 TE VERTETAT E 1997
Vizitor 06:19
Vizitor 06:14
Vizitor 06:14
Vizitor 06:11
Vizitor 06:10
Vizitor 06:08
Vizitor 06:07 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 06:00
Vizitor 05:54
Vizitor 05:51
Vizitor 05:36
Vizitor 05:32
Vizitor 05:29
Vizitor 05:26
Vizitor 05:24
Vizitor 05:03 Ushtria e RSH
Vizitor 05:02
Vizitor 04:59
Vizitor 04:41
Vizitor 04:39
Vizitor 04:32 Kadare
Vizitor 04:28 Katovica e tavarish-ve
Vizitor 04:17
Vizitor 04:12 Hekurudha e pare shqiptare
Vizitor 04:01
Vizitor 03:37
Vizitor 03:36 Arsimi dhe Shkenca
Vizitor 03:23
Vizitor 03:21
Vizitor 03:14
Vizitor 02:56 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 02:54 Nafta ne RSH
Vizitor 02:48
Vizitor 02:46
Vizitor 02:36 Albanian Chronology
Vizitor 02:28
Vizitor 02:25
Vizitor 02:23 Kanuni i Lekė Dukagjinit si fjalė e urtė e princit tė fundit tė derės sė Dukagjinėve
Vizitor 02:11 ESSE PER DIKTATUREN KOMUNISTE
Vizitor 01:58
Vizitor 01:53 Kombi sot
Vizitor 01:46 Femra ne kulturen shqiptare
Vizitor 01:42
Vizitor 01:33 Kur MASHTRIMI eshte kryeminister
Vizitor 01:32
Vizitor 01:09
Vizitor 01:06 Harta e Vilajeteve
Vizitor 00:50
Vizitor 00:45
Vizitor 00:36
Vizitor 00:26 Camera obscura
Vizitor 00:26 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 00:18 Kanuni i Lekė Dukagjinit si fjalė e urtė e princit tė fundit tė derės sė Dukagjinėve
Vizitor 00:06 MERGATA SHQIPTARE NĖ SHBA
Vizitor 23:55 Nacionalizmi - Teme Polemizimi
Vizitor 23:50 Lidhjet e Krimit me Politiken
Vizitor 23:43 Lėvizja pėr Zhvillim Kombėtar
Vizitor 23:20 Si do te fitojme zgjedhjet e 2005
Vizitor 23:17
Vizitor 23:09
Vizitor 23:09 AKUZAT E FAIK KONICES PER FAN NOLIN, PESHKOPIN E KUQ
Vizitor 23:08 Ekonomia e Kosoves.
Vizitor 22:55
Vizitor 22:53 Mjeksia e mjerimi
Vizitor 22:52
Vizitor 22:51
Vizitor 22:41 ARISTIDH KOLIA
Vizitor 22:37 Kripa, tregu prej 3,7 milionė eurosh
Vizitor 22:33 Partia Balli Kombetar
Vizitor 22:30
Vizitor 22:30
Vizitor 22:29
Vizitor 22:27 ILIRADA HISTORIA DHE SHTRIJA GJEOGRAFIKE
Vizitor 22:25 Universiteti i Tetovės
Vizitor 22:15 GJERGJ FISHTA: LIDHJA E PRIZRENIT
Vizitor 22:10 Replike mbi ca pasaktesi lidhur me Qazim Koculin
Vizitor 21:56 Si i eliminoi Enveri tė gjithė themeluesit e Partisė Komuniste
Vizitor 21:53 GJERGJ FISHTA: LIDHJA E PRIZRENIT
Vizitor 21:51
Vizitor 21:41 Vizitor 21:34 Selami, Ky "Meteor" qe Shuhet Shpejt
Vizitor 21:30 Si u persekutua nga komunistėt, familja Banka
Vizitor 21:16
Vizitor 21:16
Vizitor 21:13 Hekurudha e pare shqiptare
Vizitor 21:10
Vizitor 21:10
Vizitor 21:06 MERGATA SHQIPTARE NĖ SHBA
Vizitor 20:45 Kadare: Si bisedoja me fėmijėt Mehmetit, pėr homoseksualitetin e Enverit
Vizitor 20:41 Çështje shoqërore
Vizitor 20:38
Vizitor 20:38 GJERGJ FISHTA: LIDHJA E PRIZRENIT
Vizitor 20:35 Vrasjet ne Kosove
Vizitor 20:31 The Albanian, Macedonian & Bulgarian Oil Pipeline Corporation AMBO
Vizitor 20:27
Vizitor 20:23 ESSE PER DIKTATUREN KOMUNISTE
Vizitor 20:17
Vizitor 20:09 Shqiptaret ne Greqi, skllever moderne
Vizitor 19:58
Vizitor 19:27
Vizitor 19:10
Vizitor 19:08 LETĖR E HAPUR ! (ne mbrojtje te Mero Bazes)
Vizitor 19:04 Perbaltim & Perndotje
Vizitor 18:56
Vizitor 18:50 Gjyqi special
Vizitor 18:48 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 18:04
Vizitor 18:04 Ndihma e Huaj (Aspekte e Prospekte)
Vizitor 17:47
Vizitor 17:37
Vizitor 17:35 Harta e Vilajeteve
Vizitor 17:34 ARTi
Vizitor 17:21 Gjyqi special
Vizitor 17:11 taksa e sheshte: me ne fund dicka e djathte
Vizitor 16:42 Nene Tereza
Vizitor 16:42
Vizitor 16:35 Abdi Baleta
Vizitor 16:30 Vizitor 16:27
Vizitor 16:24 Kosova ma n'fund u nda prej Serbie
Vizitor 16:24
Vizitor 16:21
Vizitor 16:19 "Vizioni pėr Evropėn duhet tė rezultojė njė histori e suksesit"
Vizitor 16:07 Vizitor 15:57 ASG Power SA
Vizitor 15:48
Vizitor 15:38 Tirana
Vizitor 15:38 Premtimet dhe realizimet e tyre nga qeveria e Berishes
Vizitor 15:32
Vizitor 15:32
Vizitor 15:29
Vizitor 15:25 Kanuni i Lekė Dukagjinit si fjalė e urtė e princit tė fundit tė derės sė Dukagjinėve
Vizitor 15:20 Alarm:Familja shqiptare drejt shkaterrimit
Vizitor 15:17
Vizitor 15:16
Vizitor 15:14 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 15:14 Organizimi i te djathteve ne Diaspore
Vizitor 15:06
Vizitor 15:03 Hakmarrja e Drejtesise Shqipetare
Vizitor 14:50
Vizitor 14:33 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 14:12
Vizitor 14:10
Vizitor 14:08 cheap gucci belts subjective state
Vizitor 13:57
Vizitor 13:57
Vizitor 13:55
Vizitor 13:52 Hekurudha e pare shqiptare
Vizitor 13:32 Per te drejtat e femijeve
Vizitor 13:24
Vizitor 13:24 Greqia, Demokraci apo Teokraci Ortodokse!
Vizitor 13:19
Vizitor 13:15 Europa Juglindore (gjendja)
Vizitor 13:13 A do tė penalizohet Ilir Gjoni
Vizitor 13:08
Vizitor 13:04
Vizitor 13:04 Paradokset e politikes shqiptare
Vizitor 13:01 LIDHJA QYTETARE SHQIPTARO AMERIKANE
Vizitor 12:48
Vizitor 12:38
Vizitor 12:33 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 12:26 Mafia shqiptare
Vizitor 12:06 Vjedhja e prones, metoda e "tmerrshme"
Vizitor 12:00 Vizitor 11:59 Ēeshtja IRAK
Vizitor 11:54
Vizitor 11:45 Selami, Ky "Meteor" qe Shuhet Shpejt
Vizitor 11:39 Kodi Detar I RSH
Vizitor 11:31
Vizitor 11:16 Operatori i katėrt celular
Vizitor 11:11 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 10:54
Vizitor 10:50
Vizitor 10:39 Sveti Sava vėllau i Mehmet pashė Sokoloviqit
Vizitor 10:28 Toskėrisht apo Gegnisht
Vizitor 10:13 ARTi
Vizitor 09:59 Gjeopolitika
Vizitor 09:44
Vizitor 09:36 ARVANITASIT, dhe prejardhja e grekeve
Vizitor 09:28 Sistemi zgjedhor ne RSH
Vizitor 08:58
Vizitor 08:26
Vizitor 08:19
Vizitor 08:16
Vizitor 08:06 TE VERTETAT E 1997
Vizitor 08:02 /diskutime/
Vizitor 07:49
Vizitor 07:35
Vizitor 07:34
Vizitor 07:14 Shqiptaret ne Greqi, skllever moderne
Vizitor 06:58 Lidhjet e Krimit me Politiken
Vizitor 06:43
Vizitor 06:26 Onufri 2003
Vizitor 06:25 Kush pengon pavaresine e Kosoves?
Vizitor 05:59
Vizitor 05:50
Vizitor 05:50
Vizitor 05:36
Vizitor 05:12 /diskutime/
Vizitor 05:12 /diskutime/
Vizitor 05:06 Instituti Liberal Shqiptar
Vizitor 04:56
Vizitor 04:41
Vizitor 04:39 Korridori 8
Vizitor 04:37
Vizitor 04:25 PD
Vizitor 04:20
Vizitor 03:56
Vizitor 03:49
Vizitor 03:41
Vizitor 03:35
Vizitor 03:02 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 02:58
Vizitor 02:55
Vizitor 02:31
Vizitor 02:20 Janullatosi, Kisha Autoqefale, greket
Vizitor 02:13
Vizitor 02:12 Abuzime Diabolike me Shkodren
Vizitor 02:09
Vizitor 02:08 Kadare
Vizitor 02:07 Vrasjet ne Kosove
Vizitor 02:01 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 01:40 Kush jane me te pasurit ne RSH?
Vizitor 01:30 Kush jane me te pasurit ne RSH?
Vizitor 01:12
Vizitor 01:06
Vizitor 01:06
Vizitor 00:53 Historia e Shqipërisë
Vizitor 00:53 Diaspora sot
Vizitor 00:35 /diskutime/
Vizitor 00:20
Vizitor 00:12 UNMIK
Vizitor 23:58
Vizitor 23:47 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 23:47
Vizitor 23:45 Leaton Vathi, te djathte mos e harroni kurre!
Vizitor 23:35
Vizitor 23:30
Vizitor 23:13 Shqiptaret ne Greqi, skllever moderne
Vizitor 23:10 Organizatat jofitimprurese
Vizitor 23:06
Vizitor 22:51 Monopoli - dominant ne ekonomine shqiptare
Vizitor 22:43 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 22:40
Vizitor 22:40 Katastrofė ekologjike
Vizitor 22:23
Vizitor 22:18
Vizitor 22:18
Vizitor 22:18 Ēeshtja IRAK
Vizitor 22:18
Vizitor 22:18
Vizitor 22:18
Vizitor 22:18
Vizitor 22:18
Vizitor 22:18
Vizitor 22:18
Vizitor 22:18
Vizitor 22:18
Vizitor 22:18 Ēeshtja IRAK
Vizitor 22:18
Vizitor 22:18
Vizitor 22:18
Vizitor 22:18 Sigurimi dhe e djathta shqiptare
Vizitor 22:18
Vizitor 22:16 Vizitor 21:59 Per te drejtat e femijeve
Vizitor 21:57 /diskutime/viewthread.php/xxu.php
Vizitor 21:54 Vrasjet ne Kosove
Vizitor 21:53 Gjergj Fishta
Vizitor 21:51 GJERGJ FISHTA: LIDHJA E PRIZRENIT
Vizitor 21:51
Vizitor 21:50
Vizitor 21:48 Shkrimet me te mira qe argumentojne domosdoshmerine e Pavaresise
Vizitor 21:43
Vizitor 21:41 Prioritetet Aktuale te NATO-s
Vizitor 21:40 Gjyqi special
Vizitor 21:36
Vizitor 21:32 Harta e Vilajeteve
Vizitor 21:19 E re nga Historia e Shqiperise mbi Abdyl Frasherin
Vizitor 21:18 Analfabetizmi
Vizitor 21:09
Vizitor 21:00 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 21:00 Ēėshtja Ēame
Vizitor 20:55 Biografia e Kryeministrit Francez
Vizitor 20:41
Vizitor 20:39 Zgjedhjet e 26 Tetorit ne Kosove
Vizitor 20:34
Vizitor 20:32
Vizitor 20:20
Vizitor 20:02
Vizitor 20:00
Vizitor 19:59
Vizitor 19:55
Vizitor 19:55
Vizitor 19:48 ARTi
Vizitor 19:41 E djathta shqiptare dhe kriminaliteti
Vizitor 19:39 ARTi
Vizitor 19:27
Vizitor 19:14 A eshte realisht Shqiperia e pushtuar nga Greqia...!?
Vizitor 19:09
Vizitor 18:48 /diskutime/viewthread.php?tid=
Vizitor 18:33 Thoma Turtulli, figure madhore e mireberesise shqiptare.
Vizitor 18:19
Vizitor 18:19
Vizitor 18:16 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 18:15
Vizitor 18:15 Pronaret e RSH
Vizitor 18:03
Vizitor 17:58
Vizitor 17:50
Vizitor 17:26 Minierat!?
Vizitor 17:25
Vizitor 17:17 EKSKLUZIVE: DĖSHMI TĖ REJA PĖR KRIMET ME MOTIVE POLITIKE NĖ KOSOVĖ
Vizitor 17:06 86 vjet mė parė nė Gjergjevicė u vendos mbrojtja e qytetit tė Korēės pas largimi
Vizitor 17:03 Ēėshtja e Pronės
Vizitor 17:00 ILIRADA HISTORIA DHE SHTRIJA GJEOGRAFIKE
Vizitor 16:59
Vizitor 16:47 Hetuesit
Vizitor 16:42
Vizitor 16:41 Harta e Vilajeteve
Vizitor 16:24
Vizitor 16:23 Vizitor 16:22
Vizitor 16:18 Kombi sot
Vizitor 16:11
Vizitor 16:06 Zgjerimi i BE dhe Ballkani Perendimor
Vizitor 15:28 Opozita e pare Shqiptare
Vizitor 15:20 Qeveria Berisha 2005
Vizitor 15:19 Tragjedia, sikur skafet te ishin zhdukur vertet
Vizitor 15:17
Vizitor 14:56 Selami, Ky "Meteor" qe Shuhet Shpejt
Vizitor 14:43
Vizitor 14:39 Kanuni i Lekė Dukagjinit si fjalė e urtė e princit tė fundit tė derės sė Dukagjinėve
Vizitor 14:22
Vizitor 14:21
Vizitor 14:09 Harta e Vilajeteve
Vizitor 14:06 Sigurimi dhe e djathta shqiptare
Vizitor 13:49 Thoma Turtulli, figure madhore e mireberesise shqiptare.
Vizitor 13:38
Vizitor 13:35 /diskutime/
Vizitor 12:56 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 12:54 Hekurudha e pare shqiptare
Vizitor 12:52
Vizitor 12:46 /diskutime/
Vizitor 12:37 PD
Vizitor 12:30 /diskutime/forumdisplay.php?fid
Vizitor 12:29
Vizitor 12:19
Vizitor 12:17
Vizitor 12:06 Plazhet shqiptare
Vizitor 11:51 Organizatat jofitimprurese
Vizitor 11:47 Kreditė pėr biznes, ja kushtet qė ofrojnė bankat
Vizitor 11:30 Paradokset e politikes shqiptare
Vizitor 11:22 Ceshtja "Klosi"
Vizitor 11:11
Vizitor 10:59 Po Vijnė Ortodoksėt!
Vizitor 10:55
Vizitor 10:51
Vizitor 10:44
Vizitor 10:42
Vizitor 10:31 Shqiptarėt duhet tė kenė njė flamur, dy apo shtatė?
Vizitor 10:16
Vizitor 10:11
Vizitor 09:56 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 09:52
Vizitor 09:50 Ēėshtja e Pronės
Vizitor 09:26
Vizitor 09:12 MBI MANIPULIMIN E PROCESIT ZGJEDHOR
Vizitor 09:05
Vizitor 08:58
Vizitor 08:55
Vizitor 08:53 Fatos Nano
Vizitor 08:46 Korridori 8
Vizitor 08:41
Vizitor 08:41
Vizitor 08:29
Vizitor 08:29
Vizitor 08:28 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 08:26 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 08:16
Vizitor 08:14 Paradokset e politikes shqiptare
Vizitor 08:11
Vizitor 08:07
Vizitor 08:04 PD
Vizitor 08:02 MERGATA SHQIPTARE NĖ SHBA
Vizitor 07:56
Vizitor 07:56 Monopoli - dominant ne ekonomine shqiptare
Vizitor 07:53 MERGATA SHQIPTARE NĖ SHBA
Vizitor 07:52
Vizitor 07:48
Vizitor 07:46 Ngjarjet e marsit 2004 nė Kosovė
Vizitor 07:42 KORRIDORI "ADRIATIK-ALPE"
Vizitor 07:30 Vizitor 07:23
Vizitor 07:02 Perse nuk duhet te legalizohen ndertimet pa leje ?
Vizitor 07:00
Vizitor 06:32 Nafta ne RSH
Vizitor 06:30
Vizitor 06:29 ESSE PER DIKTATUREN KOMUNISTE
Vizitor 05:55
Vizitor 05:43
Vizitor 05:41 UNMIK
Vizitor 04:37 Gjeopolitika
Vizitor 04:32
Vizitor 04:21 Historia e Shqipërisë
Vizitor 04:20
Vizitor 04:19
Vizitor 04:19
Vizitor 03:55 Mafia shqiptare
Vizitor 03:52
Vizitor 03:48 Selami, Ky "Meteor" qe Shuhet Shpejt
Vizitor 03:21
Vizitor 03:19 Kanuni i Lekė Dukagjinit si fjalė e urtė e princit tė fundit tė derės sė Dukagjinėve
Vizitor 03:09 Femra ne kulturen shqiptare
Vizitor 03:08
Vizitor 02:54
Vizitor 02:51
Vizitor 02:48
Vizitor 02:29
Vizitor 02:11
Vizitor 02:07
Vizitor 01:55
Vizitor 01:55
Vizitor 01:55
Vizitor 01:55
Vizitor 01:55
Vizitor 01:55
Vizitor 01:55
Vizitor 01:55
Vizitor 01:55
Vizitor 01:55
Vizitor 01:55
Vizitor 01:55
Vizitor 01:55
Vizitor 01:52
Vizitor 01:47
Vizitor 01:44
Vizitor 01:31
Vizitor 01:28
Vizitor 01:28
Vizitor 01:28
Vizitor 01:28
Vizitor 01:28
Vizitor 01:28
Vizitor 01:28
Vizitor 01:28
Vizitor 01:28
Vizitor 01:28
Vizitor 01:28 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 01:27
Vizitor 00:53 Sa kohe do te zgjase cmenduria e politikes shqiptare?
Vizitor 00:45 Harta e Vilajeteve
Vizitor 00:42
Vizitor 00:42 ARTi
Vizitor 00:28
Vizitor 00:22
Vizitor 00:06
Vizitor 00:02
Vizitor 23:54
Vizitor 23:16 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 23:13 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 23:07 Gjyqi special
Vizitor 23:06
Vizitor 22:56 Arti dhe dita e flamurit
Vizitor 22:47 Pse nuk hetohen krimet?
Vizitor 22:40 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 22:39
Vizitor 22:23
Vizitor 22:16 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 22:10
Vizitor 22:03 Transporti ajror ne RSH
Vizitor 22:01
Vizitor 21:59 Kanuni i Lekė Dukagjinit si fjalė e urtė e princit tė fundit tė derės sė Dukagjinėve
Vizitor 21:58 Harta e Vilajeteve
Vizitor 21:53 Lidhjet e Krimit me Politiken
Vizitor 21:33 Historia e Ballit Kombėtar
Vizitor 21:32
Vizitor 21:31 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 21:26
Vizitor 20:59 Vizitor 20:45 Lidhjet e Krimit me Politiken
Vizitor 20:44
Vizitor 20:43
Vizitor 20:40 Vrasja e Azem Hajdarit me 1998
Vizitor 20:35
Vizitor 20:34 Kush jane me te pasurit ne RSH?
Vizitor 20:34 Kanuni i Lekė Dukagjinit si fjalė e urtė e princit tė fundit tė derės sė Dukagjinėve
Vizitor 20:34 Fatos Nano
Vizitor 20:30
Vizitor 20:24 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 20:14 komunat shqiptare ne maqedoni
Vizitor 20:10
Vizitor 20:09 Ku je? Ku jam? Ndihmoni njëri-tjetrin
Vizitor 20:04 ARTi
Vizitor 19:53 Harta e Vilajeteve
Vizitor 19:45 /diskutime/viewthread.php?idt=%20AND%20ascii
Vizitor 19:39 Vetvrasja
Vizitor 19:38 Konjaku?!
Vizitor 19:36 Replike mbi ca pasaktesi lidhur me Qazim Koculin
Vizitor 19:36
Vizitor 19:36 Mehmet Ali Pasha
Vizitor 19:35 Si duan ta shohin shqiptarėt Maqedoninė?
Vizitor 18:53
Vizitor 18:44
Vizitor 18:39 Ēėshtja Ēame
Vizitor 18:36 KRONIKA KULTURORE
Vizitor 18:30 Monopoli - dominant ne ekonomine shqiptare
Vizitor 17:56
Vizitor 17:51 Monopoli - dominant ne ekonomine shqiptare
Vizitor 17:43 Kush jane me te pasurit ne RSH?
Vizitor 17:38
Vizitor 17:36 Kadare: KAM BESIM NĖ LIDERIN IBRAHIM RUGOVA
Vizitor 17:34 Përballja e krimeve komuniste në Atdhe
Vizitor 17:31 Gjėma e komunizmit nė Shqipėri
Vizitor 17:30 Ēka shfrytėzojnė Iluministėt
Vizitor 17:06
Vizitor 16:55
Vizitor 16:52 Ēėshtja e Pronės
Vizitor 16:52 Krimet e Luftes ne ish-Jugosllavi
Vizitor 16:51
Vizitor 16:49
Vizitor 16:48 Selita e Mirditės
Vizitor 16:46 Birra, festa, komente, propozim
Vizitor 16:20 Masakra e 26 shkurtit 1951
Vizitor 16:16 Harta e Vilajeteve
Vizitor 16:15
Vizitor 16:14 /diskutime/
Vizitor 16:04
Vizitor 16:01
Vizitor 15:51 ARTi
Vizitor 15:31 Monopoli - dominant ne ekonomine shqiptare
Vizitor 15:27 Kosova ma n'fund u nda prej Serbie
Vizitor 15:23
Vizitor 15:17 Vale kur dhe si do ta bashkojme Shqiperinė?
Vizitor 15:14 Organizatat jofitimprurese
Vizitor 15:14 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 15:09 GJERGJ FISHTA: LIDHJA E PRIZRENIT
Vizitor 15:08 Mjerimi i te djathteve
Vizitor 14:55 "Vizioni pėr Evropėn duhet tė rezultojė njė histori e suksesit"
Vizitor 14:50 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 14:47
Vizitor 14:47 Mjeksia e mjerimi
Vizitor 14:22 Monopoli - dominant ne ekonomine shqiptare
Vizitor 14:15
Vizitor 14:12 Zgjedhje 2005
Vizitor 14:09
Vizitor 13:59 Vrasjet ne Kosove
Vizitor 13:41 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 13:40
Vizitor 13:31
Vizitor 13:22
Vizitor 13:02
Vizitor 13:00 Camera obscura
Vizitor 12:30
Vizitor 12:28
Vizitor 12:15
Vizitor 12:13 Prodhimi vendes ne RSH
Vizitor 12:06
Vizitor 11:40 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 11:15
Vizitor 11:00 Polo Ralph Lauren Shirts ralph lauren polo
Vizitor 10:38
Vizitor 10:05 Ēėshtja e Pronės
Vizitor 09:52
Vizitor 09:47
Vizitor 09:36
Vizitor 09:32 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 09:29
Vizitor 09:29 Partia Balli Kombetar
Vizitor 08:59 Reforma zgjedhore
Vizitor 08:58 Nafta ne RSH
Vizitor 08:48
Vizitor 08:48
Vizitor 08:47 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 08:33
Vizitor 08:31 Politika dhe Morali: Shembulli i Vaslav Havelit
Vizitor 08:25
Vizitor 08:15 Abdi Baleta
Vizitor 08:02
Vizitor 07:49
Vizitor 07:46
Vizitor 07:46 Abdi Baleta
Vizitor 07:21
Vizitor 06:13
Vizitor 06:07
Vizitor 06:06
Vizitor 05:55
Vizitor 05:51 Statusi i Kosoves
Vizitor 05:43
Vizitor 05:02
Vizitor 05:01
Vizitor 04:58
Vizitor 04:54 The Air Jordan 5 sneakers were released
Vizitor 04:40
Vizitor 04:40
Vizitor 04:33 LIDHJA QYTETARE SHQIPTARO AMERIKANE
Vizitor 04:07
Vizitor 03:57
Vizitor 03:50
Vizitor 02:49
Vizitor 02:48 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 02:47
Vizitor 02:16
Vizitor 02:10
Vizitor 02:10 Ralph Lauren Shoes ralph lauren polo there's a slight
Vizitor 02:10
Vizitor 02:09 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 01:42 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 01:35 Sulmi ndaj te djathteve
Vizitor 01:28 Nesėr me njė akademi pėrkujtimore shėnohet 5-vjetori i vrasjes sė kolonel Ahmet Krasniqit
Vizitor 01:09 PAPA SHQIPTAR KLEMENTI XI
Vizitor 00:59 Abercrombie As well as Fitch BRITAIN Wall plug Store
Vizitor 00:50 Si e vranė kriminelėt dhe pse Ilir Selimajn
Vizitor 00:47 Nike Flyknit higher with a highly flexible Nike Free midsole
Vizitor 00:43
Vizitor 00:36 ILIRADA HISTORIA DHE SHTRIJA GJEOGRAFIKE
Vizitor 00:09 Emigrantėt dhe patentat ndėrkombėtare
Vizitor 00:04 Grupet Ushtarake Shqiptare
Vizitor 23:39 Kadare: Si bisedoja me fėmijėt Mehmetit, pėr homoseksualitetin e Enverit
Vizitor 23:30 Kur trashėgohet burgu i pėrkthimit...
Vizitor 23:21
Vizitor 23:07
Vizitor 23:07
Vizitor 23:07
Vizitor 23:07
Vizitor 23:07
Vizitor 23:07
Vizitor 23:07
Vizitor 23:07
Vizitor 23:07 Birra, festa, komente, propozim
Vizitor 23:07 Ekonomia
Vizitor 23:07
Vizitor 23:07
Vizitor 23:07
Vizitor 23:07
Vizitor 23:05 Kanuni i Lekė Dukagjinit si fjalė e urtė e princit tė fundit tė derės sė Dukagjinėve
Vizitor 23:02
Vizitor 23:02
Vizitor 22:56
Vizitor 22:55 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 22:43 GJERGJ FISHTA: LIDHJA E PRIZRENIT
Vizitor 22:29 A eshte realisht Shqiperia e pushtuar nga Greqia...!?
Vizitor 22:28
Vizitor 22:18 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 22:14 Transporti ajror ne RSH
Vizitor 22:10
Vizitor 22:10 Prostitucioni, krimi ndaj femres shqiptare!
Vizitor 22:08 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 22:05 ralph lauren skjorter The image of two serpents
Vizitor 21:58
Vizitor 21:36
Vizitor 21:31 Kunder ketij ligji per gjuhen
Vizitor 21:27 GJERGJ FISHTA: LIDHJA E PRIZRENIT
Vizitor 21:15 "Vizioni pėr Evropėn duhet tė rezultojė njė histori e suksesit"
Vizitor 21:15 Vizitor 21:14 Persekutimi komunist mbi vajzat e Bajram Currit
Vizitor 21:13
Vizitor 21:07
Vizitor 20:44
Vizitor 20:41 Mjerimi i te djathteve
Vizitor 20:41 /diskutime/
Vizitor 20:40 /diskutime/
Vizitor 20:40 /diskutime/
Vizitor 20:40 /diskutime/
Vizitor 20:21
Vizitor 20:16
Vizitor 20:15 Hekurudha e pare shqiptare
Vizitor 20:06 Pasaportat: Hetim apo Loje Politikanesh
Vizitor 20:05 Gjyqi special
Vizitor 20:01 Kompania 4000
Vizitor 19:44
Vizitor 19:35 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 19:32
Vizitor 19:29
Vizitor 18:38
Vizitor 18:33 Lidhjet e Krimit me Politiken
Vizitor 18:25 The Albanian, Macedonian & Bulgarian Oil Pipeline Corporation AMBO
Vizitor 18:13 Sherbimi sekret serb ramizi etj?
Vizitor 18:10 Aktualitete Ndërkombëtare
Vizitor 18:06 Ne mbrojtje te vlerave te religjioneve.
Vizitor 17:55 Harta e Vilajeteve
Vizitor 17:50 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 17:48 Lidhjet e Krimit me Politiken
Vizitor 17:41 Persekutimi i Familjes Kokoshi
Vizitor 17:07 Nene Tereza
Vizitor 16:57 19 Tetor 2003 - Lumtunimi i Nane Terezes
Vizitor 16:53 Turizmi
Vizitor 16:35 Turizmi
Vizitor 16:08
Vizitor 16:07 Vritet truproja e Ramush Haradinajt, vrasėsi nė kėrkim
Vizitor 15:53 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 15:52 /diskutime/
Vizitor 15:50
Vizitor 15:46 Vera
Vizitor 15:45 Cmimet ne RSH
Vizitor 15:44 ARTi
Vizitor 15:43 ARTi
Vizitor 15:25 Paradokset e politikes shqiptare
Vizitor 15:19 Alfabeti i Elbasanit
Vizitor 15:18 Harta e Vilajeteve
Vizitor 15:17
Vizitor 15:04 ESSE PER DIKTATUREN KOMUNISTE
Vizitor 15:04 Vizitor 14:46
Vizitor 14:43 ShQIPTARET NE BOTE;migrimet,zbulimet dhe te ariturat e tyre.
Vizitor 14:43 Firmat importuese tė hidrokarbureve
Vizitor 14:22
Vizitor 14:15 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 14:11 ARTi
Vizitor 13:58 MERGATA SHQIPTARE NĖ SHBA
Vizitor 13:50 Ēėshtja e Pronės
Vizitor 13:45 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 13:40 /diskutime/
Vizitor 13:35
Vizitor 13:35 Shkarkohet kryedoganieri i Rinasit
Vizitor 13:35 /diskutime/viewthread.php/trackback/
Vizitor 13:30 19 Tetor 2003 - Lumtunimi i Nane Terezes
Vizitor 13:26 Harta e Vilajeteve
Vizitor 13:24
Vizitor 13:15 Gjyqi special
Vizitor 13:00 Replike mbi ca pasaktesi lidhur me Qazim Koculin
Vizitor 12:33
Vizitor 12:26 Sistemi i taksave ne RSH
Vizitor 12:10
Vizitor 12:06 PSHDK
Vizitor 11:55
Vizitor 11:53 ARTi
Vizitor 11:43
Vizitor 11:37 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 11:18 Kroacia
Vizitor 11:05
Vizitor 10:55
Vizitor 10:44
Vizitor 10:44
Vizitor 10:44 /diskutime/
Vizitor 10:19 Shqiperia sot...
Vizitor 10:18 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 10:06 Lidhjet e Krimit me Politiken
Vizitor 10:06 Gjeopolitika
Vizitor 10:05 Gjeopolitika
Vizitor 10:00
Vizitor 09:51
Vizitor 09:50
Vizitor 09:49
Vizitor 09:43
Vizitor 09:21
Vizitor 09:17 ESSE PER DIKTATUREN KOMUNISTE
Vizitor 09:15
Vizitor 09:12 Vritet truproja e Ramush Haradinajt, vrasėsi nė kėrkim
Vizitor 08:35 Te dhena ekonomike per Shqiperine
Vizitor 08:14 Rruga Durres- Prishtinė
Vizitor 08:08 Katastrofė ekologjike
Vizitor 07:21
Vizitor 07:15
Vizitor 07:03
Vizitor 07:02
Vizitor 06:53 /diskutime/
Vizitor 06:39
Vizitor 06:35
Vizitor 06:35 Rezultate jo zyrtare
Vizitor 06:32
Vizitor 06:17
Vizitor 06:01
Vizitor 05:44
Vizitor 05:06
Vizitor 04:46
Vizitor 04:31 LIDHJA QYTETARE SHQIPTARO AMERIKANE
Vizitor 04:15
Vizitor 04:15 Vizitor 04:09 Lėvizja pėr Zhvillim Kombėtar
Vizitor 04:05
Vizitor 03:35 Vrasjet ne Kosove
Vizitor 03:35 19 Tetor 2003 - Lumtunimi i Nane Terezes
Vizitor 03:07 Kriza energjitike ne RSH
Vizitor 03:03
Vizitor 02:55 BESIMI DHE FEJA
Vizitor 02:46
Vizitor 02:46 E drejta e votes e emigranteve
Vizitor 02:20 /diskutime/
Vizitor 01:50
Vizitor 01:39
Vizitor 01:27 Partite politike ne Shqypni?
Vizitor 01:25
Vizitor 01:24 Ēeshtja IRAK
Vizitor 01:12
Vizitor 01:12 Shqiptaret ne Greqi, skllever moderne
Vizitor 01:10
Vizitor 01:00
Vizitor 00:48 Ekrem Bardha dhe komunistet
Vizitor 00:43
Vizitor 00:42
Vizitor 00:42 Adresat e shoqatave shqiptare ne Gjermani?
Vizitor 00:27 Gage
Vizitor 23:54 Regjistrimi, rregullat dhe njoftime
Vizitor 23:45 Zgjedhje 2005
Vizitor 23:28
Vizitor 22:58
Vizitor 22:42 nje kontroll pasurise te ketyre personave
Vizitor 22:40
Vizitor 22:28
Vizitor 22:17 Shoferi i Enver Hoxhės rrėfen aventurat nė timon
Vizitor 22:16 Nafta ne RSH
Vizitor 22:14
Vizitor 22:11 U nda nga jeta Prof. Gjon Shllaku
Vizitor 22:04 Libri shqip
Vizitor 22:00 Abdi Baleta
Vizitor 21:48 RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves
Vizitor 21:45
Vizitor 21:42
Vizitor 21:39
Vizitor 21:35
Vizitor 21:31 Ēėshtja e Pronės