Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Zgjerimi i BE dhe Ballkani Perendimor Olsi Baze 17 9631
12-11-2010 nė 08:17
nga Anton Ashta
 
  Mali i Zi Anton Ashta 12 2926
12-11-2010 nė 08:14
nga Anton Ashta
 
  Politika e transportit nė Ballkanin perėndimor Anton Ashta 6 1703
24-8-2010 nė 20:11
nga Anton Ashta
 
  Serbia (Pages: 1 2 ) Anton Ashta 31 9129
15-6-2010 nė 15:31
nga Anton Ashta
 
  Liberalizimi i vizave ne Europen Juglindore Anton Ashta 7 3268
11-2-2010 nė 10:56
nga Anton Ashta
 
  Maqedonia Anton Ashta 10 2960
11-2-2010 nė 10:55
nga Anton Ashta
 
  Kroacia (Pages: 1 2 ) Anton Ashta 36 9505
28-12-2009 nė 09:36
nga Anton Ashta
 
  Perlat Anton Ashta 0 1771
30-7-2009 nė 08:41
nga Anton Ashta
 
  Bullgaria Anton Ashta 10 2755
16-7-2009 nė 11:33
nga Anton Ashta
 
  BALLKANI PERENDIMOR APO EUROPA ADRIATIKE Eni_P 3 2944
29-4-2008 nė 18:33
nga Anton Ashta
 
  Kosova Anton Ashta 1 2123
18-2-2008 nė 13:41
nga Anton Ashta
 
  BiH Anton Ashta 1 2321
3-1-2007 nė 09:55
nga Anton Ashta
 
  Serbia: Midis Kosoves e BE-se burimuji 0 3158
21-3-2006 nė 04:04
nga burimuji
 
  RRETHANAT SHOQĖRORO-EKONOMIKE DHE POLITIKE NĖ REPUBLIKĖN E MAQEDONISĖ NĖ PERIUDHĖN 2000-2001 bledi 0 2257
23-1-2006 nė 05:49
nga bledi
 
  Europa Juglindore (gjendja) (Pages: 1 2 ) Eni_P 37 19221
14-1-2006 nė 23:38
nga DARDAN PEJA
 
  Jugosllavia zėvėndėsohet me njė shtet tė ri: Serbia dhe Mali i Zi Eni_P 16 3604
9-1-2006 nė 02:31
nga burimuji
 
  Ballkanin nuk e rezikon Shqipėria etnike por Bizanti Greko - Sėrb Eni_P 1 2959
14-10-2005 nė 04:22
nga burimuji
 
  Kushtezimi Serb i Pavarsimit te Kosoves burimuji 1 2068
29-6-2005 nė 18:16
nga Anton Ashta
 
  Caushesku kalemi 7 2776
3-5-2005 nė 15:38
nga Valter bejkova
 
  Ballkanasit e Shqiptaret ne Zvicer burimuji 0 2700
2-5-2005 nė 14:28
nga burimuji
 
  Jugosllavia (Reich) e Trete Plus Shqiperia burimuji 7 2969
29-3-2005 nė 05:20
nga burimuji
 
  Gjykata penale ndėrkombėtare pėr ish jugosllavinė Anton Ashta 0 2775
8-3-2005 nė 19:11
nga Anton Ashta
 
  Transnistria burimuji 0 2896
18-12-2004 nė 20:32
nga burimuji
 
  Shqipėria dhe Serbi-Mali i Zi Anton Ashta 0 2329
17-12-2004 nė 14:51
nga Anton Ashta
 
  Plage te Vjetra (Prej Fitimtaresh Humbes) burimuji 0 2402
7-12-2004 nė 00:51
nga burimuji
 
  Siguria Ne Mesdheun Lindor burimuji 0 3324
30-10-2004 nė 01:38
nga burimuji
 
  Investimet ne Europen juglindore Anton Ashta 0 2785
29-10-2004 nė 12:08
nga Anton Ashta
 
  Milosevic And Seselj 'Not Yet History' burimuji 1 3333
1-9-2004 nė 00:30
nga burimuji
 
  Zona e Detit te Zi dhe Ballkani burimuji 0 2934
22-8-2004 nė 01:10
nga burimuji
 
  RSH sipas ICG Anton Ashta 0 2564
16-6-2004 nė 20:58
nga Anton Ashta
 
<<  1    2  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0393462 sekonda, 13 pyetje