Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Angela Merkel Anton Ashta 2 2635
4-11-2009 nė 19:59
nga Anton Ashta
 
  Xhorxh W. Bush Eni_P 3 3168
16-1-2009 nė 18:35
nga Anton Ashta
 
  E djathta ne Itali Anton Ashta 7 3027
4-10-2008 nė 00:26
nga Anton Ashta
 
  E djathta ne Gjermani Anton Ashta 3 2719
28-9-2008 nė 23:44
nga Anton Ashta
 
  Zgjedhjet ne Austri Anton Ashta 2 2126
28-9-2008 nė 23:24
nga Anton Ashta
 
  lufta kunder informalitetit nurellari 0 2396
20-5-2007 nė 18:39
nga nurellari
 
  e djathta ne kerkim te nje ideologjie nurellari 0 2307
20-5-2007 nė 18:23
nga nurellari
 
  pse humbi e djathta ne zgjedhjet lokale nurellari 0 2176
20-5-2007 nė 18:19
nga nurellari
 
  Nicolas Sarkozy Anton Ashta 0 2467
7-5-2007 nė 19:43
nga Anton Ashta
 
  Fantazma e Komunizmit ... burimuji 0 4545
23-4-2006 nė 03:22
nga burimuji
 
  Debati i Madh Ekonomik i Shek. XX burimuji 0 3278
8-4-2006 nė 04:25
nga burimuji
 
  Mencuri Politike prej Ronald Reagan burimuji 0 2658
29-3-2006 nė 12:43
nga burimuji
 
  THE NATIONAL MOVEMENT SIMEON II Anton Ashta 2 2920
29-6-2005 nė 17:53
nga Anton Ashta
 
  Vizion Per Shtetin burimuji 0 2494
13-6-2005 nė 22:40
nga burimuji
 
  Parime te Konservatorit burimuji 0 2346
20-2-2005 nė 18:37
nga burimuji
 
  E djathta ne Rumani Anton Ashta 0 2438
27-1-2005 nė 02:13
nga Anton Ashta
 
  SIMEON SAKSKOBURGGOTSKI Anton Ashta 2 2641
10-1-2005 nė 10:58
nga Anton Ashta
 
  Kush eshte Jaques Chirak ? Olsi Baze 4 3136
26-11-2004 nė 11:21
nga Olsi Baze
 
  Fitore e djathtes extreme ne Gjermani Krytha 0 2506
20-9-2004 nė 16:04
nga Krytha
 
  Te njohim organizimet e djathta ne Bote Anton Ashta 2 2786
25-6-2004 nė 10:16
nga Anton Ashta
 
  Partite politike Eni_P 4 3541
1-3-2004 nė 11:48
nga Eni_P
 
  Politika dhe Morali: Shembulli i Vaslav Havelit Eni_P 0 4626
25-11-2003 nė 15:41
nga Eni_P
 
  La destra riscopra se stessa Anton Ashta 0 2668
13-9-2003 nė 11:12
nga Anton Ashta
 
  Tė djathtėt e majtė dhe tė majtėt e djathtė kalemi 0 2545
29-8-2003 nė 20:27
nga kalemi
 
  E djathta , cfare eshte? kalemi 13 5978
11-8-2003 nė 00:31
nga Anton Ashta
 
  Partite ne Itali Anton Ashta 0 2720
17-3-2003 nė 15:33
nga Anton Ashta
 
  Te njohim partite e djathta ne Bote Serxhio Bepini 2 2855
11-3-2003 nė 13:47
nga Anton Ashta
 
  Lindi UMP Olsi Baze 1 3275
23-11-2002 nė 16:49
nga Olsi Baze
 
  Zgjedhjet ne SHBA 2002 Goni 1 2906
9-11-2002 nė 14:52
nga Anton Ashta
 
  SI u krijua RPR Olsi Baze 0 2805
2-11-2002 nė 21:11
nga Olsi Baze
 
<<  1    2  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0296750 sekonda, 13 pyetje