Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3    4  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Masakra e 26 shkurtit 1951 Ago Basha 3 4596
28-2-2011 nė 13:06
nga Anton Ashta
 
  Instituti i studimeve tė krimeve tė komunizmit Anton Ashta 22 4271
27-2-2011 nė 11:55
nga Anton Ashta
 
  Solidarizim Anton Ashta 0 1499
23-11-2010 nė 17:25
nga Anton Ashta
 
  Mark Shllaku, martir i ndėrgjegjes dhe fjalės sė lirė Anton Ashta 0 1963
1-11-2010 nė 07:40
nga Anton Ashta
 
  Pėrvoja gjermane Anton Ashta 6 2532
6-10-2010 nė 09:12
nga Anton Ashta
 
  2 korrik 1990, miti dhe vrasja e 17-vjeēarit qė theu ambasadėn Anton Ashta 1 1766
9-5-2010 nė 09:58
nga Anton Ashta
 
  Shoqatat e ish- te burgosurve Anton Ashta 13 4511
11-2-2010 nė 09:41
nga Anton Ashta
 
  Instituti i Integrimit tė tė Pėrndjekurve ("IIP") Anton Ashta 12 4641
11-2-2010 nė 09:37
nga Anton Ashta
 
  Gjėma e komunizmit nė Shqipėri Anton Ashta 22 8776
28-9-2009 nė 19:19
nga Anton Ashta
 
  Te vraret ne KUFI? Anton Ashta 3 5643
24-6-2009 nė 11:01
nga Anton Ashta
 
  Shkodėr, muzeu i krimeve tė komunizmit drejt finalizimit Anton Ashta 0 1759
22-5-2009 nė 20:28
nga Anton Ashta
 
  Revolta e Spacit Anton Ashta 1 3661
21-5-2009 nė 10:43
nga Anton Ashta
 
  Dėmshpėrblim apo shpėrblim i dėmshėm (Pages: 1 2 3 ) Anton Ashta 65 12793
14-5-2009 nė 09:09
nga Anton Ashta
 
  Khmer Rouge Genocide Tribunal Anton Ashta 1 2066
7-5-2009 nė 15:46
nga Anton Ashta
 
  Djalli jeton Anton Ashta 6 3396
12-3-2009 nė 11:45
nga Anton Ashta
 
  Letėr ambasadorit britanik Anton Ashta 1 1850
19-2-2009 nė 11:01
nga Anton Ashta
 
  Trimat e Kelmendit Eni_P 1 3008
18-2-2009 nė 10:56
nga Anton Ashta
 
  Dekomunizmi (prof Repishti) Dekomunistifikimi ( Ashta) Anton Ashta 21 6216
16-2-2009 nė 11:16
nga Anton Ashta
 
  Si e arrestoi Mark Dodani, Bedri Ēokun.... Anton Ashta 0 3390
8-2-2009 nė 12:17
nga Anton Ashta
 
  Familja Qypi e Kurbinit Anton Ashta 0 3939
16-1-2009 nė 11:22
nga Anton Ashta
 
  Krimet komuniste mbas 1990 ne RSH Anton Ashta 9 3864
12-11-2008 nė 18:16
nga Anton Ashta
 
  Dekomunistifikimi dhe Europa Anton Ashta 8 2408
23-10-2008 nė 00:06
nga Anton Ashta
 
  Gjyqi special Ago Basha 2 6619
19-10-2008 nė 12:01
nga Anton Ashta
 
  Libri i Zi i Komunizmit Anton Ashta 0 2297
17-10-2008 nė 11:12
nga Anton Ashta
 
  Hajpja e dosjeve lgjoka 15 4466
17-10-2008 nė 11:03
nga Anton Ashta
 
  Poeti i masakruar nė frymėn e fundit tė komunizmit Valter bejkova 8 3129
17-8-2008 nė 13:32
nga Anton Ashta
 
  In Memoriam 2 Prill 1991 Eni_P 3 2644
3-4-2008 nė 10:13
nga Anton Ashta
 
  Vrasja, hetohet pafundesisht! Anton Ashta 3 3461
16-3-2008 nė 01:47
nga Valter bejkova
 
  Katyn Anton Ashta 0 2200
5-2-2008 nė 20:10
nga Anton Ashta
 
  Persekutimi ynė s'paska fund Anton Ashta 9 3535
21-6-2007 nė 16:50
nga Anton Ashta
 
<<  1    2    3    4  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0306900 sekonda, 13 pyetje